У Лисичанську з початку 2016 року 118 "єдинників" використали своє право на відпустку

«З початку поточного року 118 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку, — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходу фізичних осіб Управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — Це на 13 осіб більше, ніж за минулий рік».

Він зауважив, що платники єдиного податку першої і другої груп, що не використовують працю найманих робітників, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки та на період хвороби, якщо це підтверджено копією листка непрацездатності і триває 30 і більше календарних днів.

Нагадуємо: окремого терміну подачі заяви про період щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами чинного законодавства не передбачено. Але, щоб уникнути порушення термінів сплати єдиного податку, подавати заяву на щорічну відпустку слід до її початку, а заяву про термін втрати працездатності (з обов’язковим доданням копії листка (листків) непрацездатності) — відразу після закінчення лікарняного.

Державна податкова інспекція м. Лисичанська