За минулий рік платниками Лисичанського регіону сплачено майже 230 мільйонів гривень ЄСВ

   «За 12 місяців минулого року, платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля,  сплатили 229 млн 25,7 тис. грн єдиного соціального внеску (ЄСВ)», -  повідомила завідувач сектору адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Лисичанську Вікторія Гранковська.

 

   Нагадаємо: платниками єдиного внеску є роботодавці, працівники і фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

    Порядок нарахування, сплати та подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування регламентовано Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010.

   «Звітність з ЄСВ можна подавати до фіскального органу в електронному вигляді. Для цього потрібно скористатися ключом електронного цифрового підпису, який платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля можуть безкоштовно отримати у відділенні Акредитованого центру сертифікації ключів за адресою: м.Старобільск, вул.Шевченко, буд.6, тел.: (06461) 2-05-78» - зауважила Вікторія Гранковська.