"Наші освітяни - це серце Луганщини", - Юрій Гарбуз привітав вчителів області з професійним святом

Вчора, 28 вересня, голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти.

Урочистості відбулись у Луганському обласному академічному українському музично-драматичного театрі, до відкриття якого приєднався Президент України Петро Порошенко.

Звертаючись до присутніх, очільник області наголосив: «Наші освітяни — це серце Луганщини, адже вони торкаються кожного відкритого дитячого серця. На вас покладена особлива відповідальність. Це відповідальність за підростаюче покоління. Саме вчитель формує особистість, світогляд, цінності, знання і вміння, громадянську позицію. Бажаю вам родинного затишку, міцного здоров’я і довголіття, радості, добра і миру! Нехай ваші серця зігрівають незрадлива дитяча любов і вдячність!»

Юрій Гарбуз зазначив, що в умовах воєнного лихоліття на плечі педагога лягає ще одне важливе завдання — виховати дітей так, щоб у їх дорослому житті слово «війна» жило лише на сторінках підручників з історії.

Також під час урочистостей голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації вручив почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» завідуючому кафедри державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктору соціологічних наук, професору Іллі Кононову.

Крім того, успішних представників освіти Луганщини Юрій Гарбуз нагородив обласними відзнаками.

Луганська обласна державна адміністрація