Юрій Гарбуз доручив виділити членам сімей загиблих учасників АТО Луганщини по 5 тисяч гривень

6 жовтня, відбулось засідання обласної комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету на якому за ініціативи голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза вирішено виділити кошти членам сімей загиблих учасників АТО та інвалідам війни, інвалідність яких пов’язана з пораненням, отриманим під час безпосередньої участі в АТО. Засідання провела заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Родини загиблих учасників АТО, зареєстрованих і проживаючих в Луганській області, отримають кошти в розмірі 5 тис. грн. на сім’ю.

Сьогодні в області мешкає близько 40 таких сімей. Допомога буде надана тим сім’ям, представники яких мають офіційний статус «Член сім’ї загиблого».

Інвалідам війни, інвалідність яких пов’язана з пораненням, отриманим під час безпосередньої участі в АТО, буде надано 1,5 тис. грн. на одну особу. Допомога буде виплачена 19 інвалідам.

Виплата відбуватиметься на підставі пакета документів, наданого управліннями соціального захисту населення області.

Нагадаємо, що Комплексна обласна програма медичного та соціального забезпечення учасників АТО і членів їх сімей, ветеранів війни та прирівняних до них осіб, на 2017-2019 роки, яка затверджена розпорядженням очільника області, до Дня захисника України передбачає надання одноразової грошової допомоги.

Луганська обласна державна адміністрація