Профілактичні заходи "Оберіг-2017" та "Урок з поліцейським" пройшли у школах міста Лисичанська

В рамках профілактичної операції «Оберіг-2017» співробітники Лисичанської поліції разом зі своїми колегами з Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України провели у загальноосвітніх школах № 12, 13, 27 та 30 уроки з поліцейським та навчили дітлахів заходам безпеки.

Найголовнішою метою цих профілактичних заходів було навчання дітей правильному та безпечному поводженню при виявленні вибухонебезпечних предметів та діям при надзвичайних ситуаціях різного характеру, а також відповідальності дітей за свої вчинки. У всіх дітлахів була можливість отримати відповіді на всі запитання, які були у них до працівників поліції та ДСНС. Питання були дуже різноманітні та цікаві: «З якого віку настає відповідальність?», «Які види ВНП виявляють на території Луганської області?», «Чи карають за хибний виклик?», «Відповідальність батьків за які види злочину буває?» тощо.

Після проведення навчання працівники ДСНС продемонстрували школярам технічні можливості нового пожежного автомобіля та обладнання рятувальників. Особливе здивування викликав у дітей тепловідбиваючий костюм, кожен з дітлахів мав можливість підійти та доторкнутися до цього чудного та незвичного «роботу».

Учні отримали багато потрібних знань, емоцій, цікавих вражень та здобули певні практичні навички.

Лисичанський відділ Головного управління Національної поліції в Луганській області