Бізнес-форум "Business4Women"

18 та 19 жовтня 2017 року у місті Маріуполь за адресою вул. Харлампіївська, 17 (ДК «Молодіжний») відбудеться бізнес-форум «Business4Women» організаторами якого виступає Центр підтримки бізнесу у місті Краматорськ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи EU4 Business Європейського союзу.

Метою цього заходу є об’єднання жінок-підприємців Донецького та Луганського регіонів України, які мають досвід або також хочуть розпочати підприємницьку діяльність.

Учасники Форуму обговорять питання щодо новітніх національних та європейських ініціатив, ролі громадських та бізнес-об’єднань у розвитку жіночого підприємництва, актуальних програм фінансової підтримки бізнесу, можливостей та викликів на шляху підприємницької діяльності жінок. В рамках Форуму будуть презентувати історії успіху жінок-підприємниць, відбудеться нагородження за кращі конкурсні роботи «Чому я вибираю власний бізнес», а також проведені майстер-класи для бажаючих

Більш детальну інформацію щодо проведення та участі у бізнес-форумі, можливо отримати звернувшись за телефонами: +380626471076; +380629523396; +380504714440 - контактна особа Наталя Іванова, або на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА