Програма надання бізнес-грантів для створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні

Розпочинається нова Програма надання бізнес-грантів для створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні (далі — Програма), спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Програма реалізується Данською Радою у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID).

Мета цієї Програми — створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, від 2 000 до 10 000 доларів США.

Умови отримання гранту:

— діючий рентабельний бізнес, який планує розширення;

— детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні;

— інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту.

Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Розмір гранту — від 2 000 до 10 000 доларів США.

Заявку на участь можна подати за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/sme

Заявки приймаються до 30 листопада 2017 року. Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в Програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в Програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальну інформацію щодо участі у Програмі, можливо отримати звернувшись до контактних осіб за телефонами: (093) 073-53-73 Ольга, (095) 701-88-51 Олег, (073) 406-81-41 гаряча лінія (працює по вівторках та п’ятницях з 14:00 по 18:00).

Управління економіки Лисичанської міської ради