ХІ щорічна виставка аграрної продукції та продуктів харчування SIAGRO 2018

e241a23fa3b8b9988ffc8da08dedd96e-rimg-w720-h239-gmirЗ 13 по 16 березня 2018 року в м. Дакар, Сенегал, відбудеться ХІ щорічна виставка аграрної продукції та продуктів харчування SIAGRO 2018.

 

Тематичні секції виставки: сільське господарство, тваринництво, риболовство, обладнання, продукти переробки (крупи, фрукти і овочі, молоко, м’ясо тощо), упаковка.

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) планує організувати український стенд на даній виставці, де низка українських компаній-виробників та дистриб’юторів матимуть змогу презентувати свою продукцію потенційним партнерам з Сенегалу та інших країн Африки.

Довідково: В листопаді 2017 року в УСПП відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Сенегалу в Польщі та Україні (за сумісництвом) паном Амаду Дабо, який від імені сенегальських підприємців висловив велику зацікавленість у співпраці з Україною і запросив українські компанії якомога активніше заходити на ринок Сенегалу.

Основними перевагами Сенегалу на сьогодні є наступні.

1. Сенегал є наразі економічно, політично та безпеково стабільною країною Західної Африки.

2. Уряд Сенегалу затвердив «План розвитку Сенегалу» на 20 років з виділенням відповідного фінансування. План передбачає реалізацію широкого кола проектів з розбудови інфраструктури залізниць, університетських містечок, зернових терміналів тощо.

3. Сенегал уклав угоди про вільну торгівлю з країнами Африки, ЄС, США, країнами Латинської Америки і пропонує стати альтернативним ринком для експорту української продукції та подальшого безмитного ре-експорту до вищевказаних країн.

Тож участь українських компаній у виставці SIAGRO і подальша співпраця з Сенегалом надає реальні можливості розширити альтернативні ринки збуту своєї продукції.

Площа стандартного стенду, що пропонується компанії, становить 6 кв. м. Площа може змінюватись і набір обладнання для стенду замовляється за бажанням компанії.

Запрошуємо вас стати експонентом українського стенду на виставці «SIAGRO - 2018» і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 31 січня 2018 року попередньо підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається.

Контактна інформація: тел. (044) 536 9642, м/т. +38 050 353 34 02, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Вложения:
Скачать этот файл (Anketa_SIAGRO_2018.doc)Анкета учасника[ ]