Про проведення Міжнародного виставкового заходу

З 19 по 21 червня 2019 року у м. Рейджайна (Канада) відбудеться Міжнародна виставка для сільського господарства і агробізнесу «CANADA’S FARM PROGRESS SHOW 2019».

Більше 800 канадських та зарубіжних фірм представлять продукцію, технології, обладнання та послуги для сільського господарства та агробізнесу, а саме сільськогосподарську техніку та технології, обладнання для вирощування, збирання та зберігання зернових, насінництво, агрохімія, технології та обладнання для тваринництва та ін.

Програма для роботи української делегації у Канаді передбачає:

— акредитацію учасників на Міжнародній виставці для сільського господарства і агробізнесу «Canada’s Farm Progress Show 2019»;

— діловий прийом в Оргкомітеті Canada’s Farm Progress Show 2019: представлення продукції українських підприємств на міжнародному ринку, впровадження нових технологій, розгляд інвестиційних проектів та зустріч з керівництвом канадських та зарубіжних фірм на зазначеному заході.

Вартість участі — 480 дол. США + авіаквиток, ділова культурна програма.

Детальну інформацію щодо зазначеного заходу можна отримати в Оргкомітеті «Джентл» за тел.: +38(044)289-59-03; +38(044)383-52-89.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації