Про Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів

З 13 квітня 2020 року стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях, що проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

Метою конкурсу є залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної діяльності, популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій, термін проведення — квітень-вересень 2020 року.

З більш детальною інформацією щодо конкурсу можна ознайомитись в інформаційному листі Про проведення Всеукраїнського молодіжного конкурсу інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ за посиланням.

Аплікаційна форма для учасників за посиланням.

Додаток до аплікаційної форми «План дій» за посиланням.

Для додаткової інформації щодо конкурсу звертатись до координатора проєкту Ірини Околович, +38 097 31 47 507, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Контактна особа від Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму облдержадміністрації Оксана Горбатенко, +38 050 56 90 153, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .