Про участь у виставкових заходах «Схід-Експо 2020»

За ініціативи ПРООН, 21 та 22 жовтня, у Києві відбудеться щорічний бізнес-захід «Схід-Експо 2020», який проходитиме у «Палаці Спорту» за адресою Спортивна Площа, 1. Бізнес-захід реалізується у партнерстві з Донецькою, Запорозькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Центральною подією «Схід-Експо 2020» є виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, встановлення нових ділових відносин.

Понад 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, IT розробки, 3D-принтери тощо.

У межах «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники та учасниці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо для залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Окрім того, передбачена онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

Участь у «Схід-Експо 2020» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу — реклами в потягах Інтерсіті+, соціальних мережах, білбордах та у торгівельно-розважальних центрах.

Реєстрація підприємців для участі у «Схід-Експо 2020» можлива за посиланням.

Щоб надати інформацію для каталогу виставки, потрібно заповнити анкету онлайн.

З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, а саме:

— безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;

— наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;

— забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5м2 приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями — не менше 1,5 метри;

— дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.

Пропонуємо Вам залучитись до участі у «Схід-Експо 2020», з метою представлення наявного виробничого потенціалу.

Попередню інформацію про зацікавленість щодо участі у даному заході просимо надати до відділу економіки до 15.09.2020 на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або телефоном (06451) 732 15.

Відділ економіки військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ