В Лисичанську перевірили дотримання карантинних обмежень на об’єктах торгівлі та побутового обслуговування населення

 Минулої п’ятниці, 5 листопада, в Лисичанську пройшла моніторингова перевірка дотримання карантинних обмежень на об’єктах торгівлі та побутового обслуговування населення.

Представники відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації разом зі співробітниками відділу поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області відвідали 26 об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення.

 

Під час заходу було перевірено дотримання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних результатів тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

За підсумками перевірки через недотримання санітарних норм на 4-х суб’єктів господарювання складено протоколи із накладенням штрафу через порушення правил використання засобів індивідуального захисту та їх утилізації, а також через застаріле маркування дотримання соціальної дистанції в черзі.

Зазначимо, що порушень, пов’язаних із відсутністю сертифікатів про вакцинацію або негативних результатів тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, не виявлено.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА