Проведено моніторингове обстеження об’єктів сфери торгівлі міста Привілля

  Сьогодні, 16 лютого, спеціалістами відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації проведено моніторингове обстеження з дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо діяльності підконтрольних об’єктів у період карантину.

Під час здійснення заходу обстежено 20 об’єктів роздрібної торгівлі та проведено роз’яснювальну роботу з працівниками та відвідувачами з питань дотримання встановлених карантинних обмежень та протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19. Суб’єктам господарювання надавалися рекомендації щодо правил використання ЗІЗ та їх утилізації, оновлення тимчасового маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами.

За результатами перевірки виявлено деякі недоліки в організації протиепідемічної діяльності та наголошено щодо необхідності їх усунення.

Закликаємо керівників та персонал закладів торгівлі, об’єктів сфери побутових послуг, громадського харчування та відвідувачів дотримуватися заходів безпеки та елементарних правил гігієни.

Наразі робота у зазначеному напрямку триватиме й надалі.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА