Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначені на 25 жовтня 2015 року

Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

Верховна Рада України призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2015 року.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради запрошує Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців. Це можна зробити наступним чином:

1) за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційний сайт Центральної виборчої комісії (ЦВК) http://www.cvk.gov.ua/ у розділ «Державний реєстр виборців» та зареєструвавшись у вкладці «Особистий кабінет виборця» https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index, або

2) звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Лисичанськ, вул. Комсомольська буд. 10, 2 поверх, кабінет № 25 з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48, телефони для довідок7-35-00 та7-32-70.

Особливо це стосується виборців:

— які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

— колишніх військовослужбовців строкової служби;

— громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

— виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Длязвірки при собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища — документ, що підтверджує ці зміни.

За два тижні до виборів наявність-відсутність своїх персональних даних можна перевірити і за місцем реєстрації виборця при перегляді попереднього списку виборців, в приміщенні дільничної виборчої комісії.

Особливо це стосується таких категорій виборців:

— громадян, які були зареєстровані за кордоном і повернулися в Україну;

— ідентифікаційні дані тих виборців, які зняті із попередньої адреси реєстрації, і не зареєстровані за іншою адресою, в списках виборців будуть відсутні. Такі виборці не матимуть права голосу на місцевих виборах, відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про місцеві вибори».

Отже, кожний виборець вправі завчасно (не пізніше, як за два тижні) звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем постійної реєстрації (до 18 жовтня 2015 року) щодо перевірки, або невідповідності своїх персональних даних в Реєстрі, пред’явивши власний паспорт.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради О.В. Горшкова