Вітання з Всесвітнім днем захисту прав споживачів!

15 березня 2018 року в Україні, як невід’ємній частині цивілізованого світу, відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Ця щорічна подія проходить під егідою Організації Об’єднаних Націй і знаходить велику підтримку з боку громадськості та державних органів.

В Україні за часів незалежності наполегливо втілюється в життя державна політика у сфері захисту прав споживачів, що має забезпечити постійне підвищення показників якості життя громадян.

Стабільне функціонування впорядкованого ринку, спрямованого на задоволення широкого спектру потреб кожної людини — це спільний обов’язок влади, громади і бізнесу. Тільки плідна та тісна співпраця, пильність у першу чергу споживачів стануть надійною запорукою належного рівня якості та безпеки життя громадян.

З нагоди відзначення 15 березня 2018 року Всесвітнього дня захисту прав споживачів вітаємо мешканців міста Лисичанська зі святом та бажаємо всім споживачам, щоб придбання товарів приносило тільки задоволення від високої якості товару, від доброзичливого обслуговування та приємних цін.

З повагою, начальник управління економіки Олександр Некрасов