Щодо правового регулювання споживчої політики, проблемних питань та шляхів їх вирішення

5 грудня спеціалісти відділу споживчого ринку Лисичанської міської ради взяли участь у семінарі «Правове регулювання споживчої політики, проблемні питання та шляхи їх вирішення», що пройшов у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Луганській області під головуванням начальника Головного управління Ріти Холоденко.

Захід відбувся в рамках виконання плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Під час семінару обговорено проблемні питання у сфері захисту прав споживачів та шляхів їх вирішення, а також питання спільних заходів Головного управління та органів місцевого самоврядування щодо проведення нарад, семінарів з залученням представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання з метою обговорення додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів.

Учасники семінару поділилися досвідом розгляду скарг від споживачів та обговорили питання висвітлення актуальних питань у сфері захисту прав споживачів на офіційних веб-сайтах державних органів та в інших засобах масової інформації.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ради