Фахівцями архівного відділу здійснено комплексну перевірку Лисичанського медичного коледжу

Відповідно до графіка проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях, 19 квітня, фахівцями архівного відділу Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський медичний коледж».

Перевірка здійснювалась з метою організації і вдосконалення роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи-джерела формування Національного архівного фонду, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасне попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

Під час перевірки було проведено обстеження загального стану приміщення архівосховища, перевірено науково-технічне опрацювання документів постійного зберігання та з особового складу, виконання плану роботи експертної комісії, надані методичні рекомендації із складання описів справ постійного зберігання, з особового складу та з передавання документів, які зберігаються понад встановлені строки, до архівного відділу. Підсумки перевірки обговорено з директором КЗ «Лисичанський медичний коледж», Кім Наталією Олександрівною та відповідальною за архів, лаборантом Нікіфоровою Валентиною Яківною.

За результатами перевірки буде складено довідку та ознайомлено керівництво комунального закладу «Лисичанський медичний коледж».

Начальник архівного відділу Лисичанської міської ради Олена Гайдук