У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 21 січня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Членами виконкому міської ради були ухвалені рішення про організацію забезпечення проведення мобільних заходів в умовах особливого періоду, про стан військового обліку на території м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля за 2019 рік, внесені зміни до персонального складу позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Лисичанського міського військового комісаріату та до складу спостережної комісії при виконкомі міської ради у зв’язку з кадровими змінами.

Окрім того, на засіданні виконавчого комітету був встановлений цілодобовий режим роботи магазину «Посад» за адресою кв. Центральний, 5а, наданий дозвіл ТОВ «РЕНТ ЛІС ТРЕЙД» на встановлення дорожнього знаку «Стоянку заборонено» на ділянці дороги по вулиці Європейська (проїзд між ТЦ «Радість» та магазином Фокстрот), затверджений перерозподіл грошових коштів на проведення заходів, передбачених Програмою із підготовки та проведення загальноміських заходів на 2020 рік та виділені кошти на проведення загальноміських заходів у січні та лютому 2020 року тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».