У міській раді закінчилась чергова 44-а сесія

Вчора, 4 квітня, завершилось засідання чергової 44-ї сесії Лисичанської міської ради. Нагадаємо, що сесія розпочалася 29 березня.

Очолив засідання голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков оголосив заяву депутатів щодо створення у Лисичанській міській раді депутатської групи «За мир та розвиток Лисичанська», до якої увійшли 20 депутатів міської ради.

На сесії депутати ухвалили рішення щодо припинення служби в органах місцевого самоврядування та звільнення з посади керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

За підсумками обговорення міська рада не підтримала Програму економічного і соціального розвитку міста Лисичанськ на 2018 рік.

Окрім того, під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП «Електроавтотранс», а також внесли зміни до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2018 рік.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органы власти» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».