Про перелік послуг з надання житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, зміни тарифів та їх обґрунтування по КП ЛЖЕК № 3

2 червня 2015 року КП ЛЖЕК № 3 надано виконавчому комітету пропозиції щодо перегляду діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Структура запропонованих тарифів та періодичність надання послуг наведені у додатках 1 та 2.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій були затверджені в 2012 році (рішення виконкому від 15.05.2012 № 267).

На сьогодні рівень відшкодування тарифами собівартості в середньому складає 72,1%. За час дії затверджених тарифів рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 129,44%. Підприємство не в змозі своєчасно розраховуватись з постачальниками, в зв’язку з чим зростає кредиторська заборгованість, що в свою чергу веде до зниження якості наданих послуг.

КП ЛЖЕК № 3 приймає письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 14 календарних днів з дня опублікування цієї інформації на сайті Лисичанської міської ради за адресою: 93120, м. Лисичанськ, вул. Круглова, 1а.

Хмелевський А.Ю., начальник КП «ЛЖЕК № 3»

Вложения:
Скачать этот файл (dodatok_1.xls)Додаток 1[ ]
Скачать этот файл (dodatok_2.xls)Додаток 2[ ]