У Лисичанську обговорили шляхи вирішення надзвичайної події внаслідок руйнування будівлі житлового призначення

 

Сьогодні, 17 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови – голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

Засідання було скликано з приводу недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлового призначення за адресою вул. Генерала Потапенка, буд. 285.

Подробнее...

У Лисичанську привітали спортсменів з Днем фізичної культури та спорту України

Сьогодні, 13 вересня, під час апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав спортсменів міста з Днем фізичної культури та спорту України та побажав підкорення нових спортивних висот та перемоги у змаганнях різного рівня.

Подробнее...

У Лисичанську виділили 1 500 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Вчора, 12 вересня, відбулось засідання позачергової 72-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, Новодружеський міський голова Андрій Гайдуков, керівництво комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.  

Подробнее...

Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 11 вересня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Під час засідання комісією розглянуто питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядом призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

Подробнее...

У Лисичанську пройшла сесія міської ради

Вчора, 11 вересня, відбулось засідання позачергової 71-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівництво комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На розгляд порядку денного було винесено наступні питання:

— про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік;

Подробнее...

У Лисичанську підвели підсумки літньої оздоровчої кампанії 2019

Сьогодні, 11 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Заступник міського голови Ігор Іванович, розпочинаючи нараду, зазначив що, виконавчі органи міської ради вжили необхідні заходи щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку не менше рівня минулого року та планових показників.

Подробнее...

У Лисичанську з Віталієм Комарницьким обговорили подальший розвиток Луганщини

Вчора, 10 вересня, в Лисичанській міській раді відбулась зустріч голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького з міським головою Сергієм Шиліним, окремими депутатами міської ради та представниками громадськості. У зустрічі також взяли участь керівники департаментів Луганської обласної державної адміністрації, заступники Лисичанського міського голови, директори ЛКСП «Лисичанськводоканал» та комунальних підприємств, ЗМІ.

Подробнее...

У міській раді пройшло засідання місцевої комісії ТЕБ та НС у зв'язку з припиненням постачання електричної енергії на об'єкти ЛКСП "Лисичанськводоканал"

Вчора, 10 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови — голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

Зазначимо, що засідання було скликано з приводу повного припинення постачання (розподілу або передачі) електричної енергії з 09:00 10.09.2019 на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призвело до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

Подробнее...

У Лисичанську обговорили перспективні напрямки розвитку електронного урядування

Минулої п’ятниці, 6 вересня, міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко зустрілися з Регіональним директором / Керівником з управління Проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні» Майєю Гоголадзе і фахівцем з інформаційно-комунікаційних технологій Віктором Курдюковим.

Подробнее...

Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС пройшло у Лисичанську

Вчора, 5 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови — голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

Засідання було скликано з приводу отриманого попередження від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про повне припинення постачання (розподіл або передачу) електричної енергії з 09:00 06.09.2019 на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

Подробнее...

Трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування призначили грошову компенсацію на придбання житла

Вчора, 5 вересня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань визначення потреби та освоєння субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Подробнее...