Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

10 липня у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру у Лисичанську

Сьогодні, 9 липня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлової призначеності.

Зазначимо, що сьогодні, 9 липня о 04.05 до чергового диспетчера ДПРЧ — 9 (м. Лисичанськ) ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про тріск та руйнування за адресою: Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гора Попова, буд. 15. За вказаною адресою було встановлено, що обрушення відбувається у 3-х поверховому однопід’їзному будинку 1944 року будівництва загальним розміром 15×30×12. Покриття та перекриття у будинку дерев’яні, стіни цегляні, покриття шиферне.

Подробнее...

У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

Подробнее...

Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради пройшло сьогодні у Лисичанську

Сьогодні, 4 липня, відбулось засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням депутата міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання було надане слово мешканцю міста Віктору Нєнашеву, який закликав депутатів та присутніх допомогти своїй онуці Меланії Камленок, котра потребує термінової операції по трансплантації кісткового мозку.

Вложения:
Скачать этот файл (Додаток_1.doc)Додаток_1.doc[Звернення до Луганської ОДА стосовно недопущення закриття пожежного депо]29 kB
Скачать этот файл (Додаток_2.docx)Додаток_2.docx[Звернення стосовно виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих, учасникам антитерористичної операції, які отримали поранення, захворювання, пов’язані з несенням військової служби]178 kB
Скачать этот файл (Додаток_3.doc)Додаток_3.doc[Звернення щодо виділення коштів на погашення заборгованості по різниці в тарифах для КП «Лисичанськтепломережа» і ЛКСП «Лисичанськводоканал»]28 kB
Скачать этот файл (Додаток_4.docx)Додаток_4.docx[Звернення щодо виділення коштів ЛКСП «Лисичанськводоканал» на погашення заборгованості ТОВ «Луганське Енергетичне Об’єднання» ]18 kB

Подробнее...

У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

Сьогодні, 2 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Подробнее...

В міській раді пройшло засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Вчора, 1 липня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» через припинення електропостачання.

Подробнее...

Рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС призупинено купання в ставку по вул. Клубна в районі склозаводу «Пролетарій»

Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Володимира Агафонова.

Подробнее...

Про роботу спостережної комісії при Лисичанській міській раді

Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при Лисичанській міській раді. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

Під час засідання члени комісії розглянули питання паспортизації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі та втратили паспорти громадянина України, оформлення звільненими особами статусу внутрішньо-переміщеної особи, а також питання надання звільненим з місць позбавлення волі особам послуг з працевлаштування.

Подробнее...

Про роботу експертної комісії архівного відділу

Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

— зведена номенклатура справ на 2019 рік Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107;

Подробнее...

Засідання виконкому відбулось в Лисичанську

DSC09446Вчора, 18 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

Під час засідання було розглянуто питання про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.doc)Dodatok_1.doc[Про організацію роботи з надання житлових субсидій в опалювальний період 2018-2019 років]113 kB
Скачать этот файл (Dodatok_2.docx)Dodatok_2.docx[Про хід виконання у 2018 році міської програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2016-2020 роки]45 kB

Подробнее...

Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Минулої п’ятниці, 14 червня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

Подробнее...