Щодо фінансування соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у грудні

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації 3 грудня отримало фінансування з державного бюджету в повному обсязі у загальній сумі 30584,4 тис. грн на виплату одержувачам у грудні 2021 року:

Подробнее...

Суспільство без насильства

 В рамках акції «16 днів проти насильства» управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА з метою активізації партнерського руху органів державної влади, установ соціальної сфери та закладів освіти виготовлено і розповсюджено інформаційні плакати та флаєра.

Головним завданням цього заходу є привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, викорінення домашнього насильства, популяризація правової освіти серед учнівської молоді, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Подробнее...

Щодо фінансування соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у листопаді 2021 року

5 листопада 2021 року на рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації надійшло фінансування з державного бюджету в повному обсязі, у загальній сумі 18 825,4 тис. грн., на виплату одержувачам соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у листопаді 2021 року:

— державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 11 152, 5 тис. грн (за листопад);

Подробнее...

Проведено перерахунок розміру соціальних допомог

 З 1 грудня, відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», підвищено прожитковий мінімум, який з розрахунку на місяць складає:

Подробнее...

Здійснено розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон

 В жовтні поточного року управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – управління) в автоматичному режимі здійснено розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон 2021/2022 років.

За результатами розрахунку житлова субсидія за жовтень нарахована 7543 домогосподарствам, яким було призначено житлову субсидію на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня 2021 року), на загальну суму 6,3 млн. грн.

Виплата нарахованих сум субсидій одержувачам буде проведена в листопаді через банківські установи або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта.

Подробнее...

Внесено чергові зміни в порядок призначення житлових субсидій

З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2021 № 1184 (далі — Постанова № 1184) внесено чергові зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, які застосовуються з 18.11.2021.

Так, надано право на отримання житлових субсидій у наступних випадках:

— якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менш ніж чотири мінімальних заробітних плат, яким менше ніж 5 років;

Подробнее...

До уваги громадян, які отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

 Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі-управління) інформує.

З 01 жовтня 2021 року Постановою КМУ від 11.08.2021 №859 встановлені нові тарифи на користування населенням послугою з електропостачання у наступних розмірах:

 • 1,44 грн. - за умови споживання до 250 кВт•г (включно) за місяць;
 • 1,68 грн. - за споживання понад 250 кВт•г в місяць (за весь спожитий обсяг).

Подробнее...

До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю

 Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 затверджений Порядок надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), який визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності) (далі — отримувачі), безоплатних послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.

Особа, яка бажає отримати послуги або її законний представник самостійно обирає установу, яка надає реабілітаційні послуги, в тому числі Всеукраїнського рівня та сфери управління Міністерства соціальної політики України.

Ознайомитися із переліком установ можна на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики України: https://www.msp.gov.ua, у розділі «Особам з інвалідністю», за посиланням «Реабілітація осіб з інвалідністю».

Подробнее...

До уваги громадян, які отримують державні виплати

 Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – управління) інформує що 1 січня 2021 року набула чинності стаття 10 Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», якою передбачено здійснення превентивної верифікації під час звернення громадян за призначенням пенсій, допомог, субсидій, інших соціальних виплат.

Суть превентивної верифікації полягає в онлайн перевірці даних громадян під час їх звернення за призначенням державних виплат.

Подробнее...

Щодо фінансування адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам у листопаді 2021 року

На рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, 15 листопада, в повному обсязі надійшло фінансування з державного бюджету, у загальній сумі 1 575,0 тис.грн., на виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за листопад 2021 року.

Виплата грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам проводиться у спосіб визначений одержувачем, тобто на банківські (поточні) рахунки відкриті в АТ «Ощадбанк» або на поштові відділення за місцем проживання.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА

Щодо фінансування адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам у жовтні 2021 року

 Вчора, 19 жовтня, на рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації в повному обсязі надійшло фінансування з державного бюджету у загальній сумі 1513,3тис. грн. на виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Отримані кошти призначені для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень.

Виплата грошової допомоги буде здійснена в установлені строки, у спосіб визначений одержувачем – на банківські (поточні) рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк», або на поштові відділення за місцем проживання.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми
 2. Робота зі зверненнями є пріоритетною у повсякденній діяльності управління соціального захисту населення
 3. У Лисичанську презентували соціальну гру - «Бути жінкою»
 4. Щодо фінансування соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у жовтні 2021 року
 5. Управлінням соціального захисту населення проведено низку виїзних прийомів громадян
 6. Про порядок надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»
 7. Щодо виплати адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та інших державних допомог за рахунок коштів з державного бюджету
 8. Про надання у 2021 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу
 9. До уваги ветеранів війни
 10. Про виплати соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг та житлових субсидій у вересні 2021 року