"Viva Dance - 2017"

Під такою назвою, до Міжнародного дня танцю в Палаці культури «Діамант» відбувся традиційний фестиваль танцю. Це свято, присвячене всім стилям хореографічного мистецтва, яке щороку збирає прихильників танцю з усіх куточків нашого міста.

Цього року у фестивалі взяли участь 14 хореографічних колективів:

— зразковий хореографічний колектив «Street dance», керівник Вікторія Магомаєва;

 зразкова студія східного танцю «Атлантіс», керівник Ірина Гончарова;

— клуб акробатичного рок—н-ролу «Престиж», керівник Інна Узлякова;

— хореографічний ансамбль «Веселка», керівник Світлана Іванова-Зубрицька;

— хореографічні колективи: «Восторг», керівник Ангеліна Карауланова; «Зоряночка», керівник Ганна Зилікова; «Калинка», керівник Наталія Бондарєва; «Step forward», керівник Лідія Науменко; «Изюминка», керівник Вікторія Сподіна; «Ever dance» керівник Владислав Лисків;

— танцювальні колективи «Арт-денс», керівник Дар’я Коваленко; «Етюд», керівник Оксана Місюра та «Сузір’я», керівник Валентина Мордвіна;

— любительське об’єднання «Смешарики», керівник Дар’я Коваленко.

Учасники представили свої найкращі хореографічні композиції. Яскраві номери, прекрасні костюми і відкриті посмішки супроводжували фестиваль. Дружня атмосфера, відсутність переможців і переможених — саме такі емоції відчув кожен учасник фестивалю. Всі колективи отримали дипломи, а глядачі — задоволення від майстерності юних танцюристів.

Відділ культури Лисичанської міської ради