Роботи лисичанських учнів відзначені на виставці-конкурсі «Я хочу жити в якісному світі — 2011»

alt28 жовтня у місті Луганськ відбулось нагородження переможців регіонального етапу VІІІ Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі — 2011».

Регіональний етап конкурсу проходив з квітня по жовтень 2011 року. У вересні викладачі та учні відділень образотворчого мистецтва прийняли активну участь у конкурсі, надіславши 22 творчих роботи.

За рішенням журі регіонального етапу були відмічені 5 художніх робіт. А саме:

— художня робота «Обирай тільки це!» Самородовой Єлізавети, учениці Новодружеської школи мистецтв у номінації «Я пізнаю якісну продукцію» (вікова категорія 9-12 років);

— художня робота «Шалена бджілка — найшаленіша цукерка» Золотар Ганни, учениці Лисичанської ДШМ № 1 у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» (вікова категорія 13-17 років);

робота Ольховської Катерини, учениці Лисичанської ДШМ № 1 «Я хочу, щоб у всіх було таке господарство» у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» (вікова категорія 9-11 років);

— та роботи учнів Привільської ДШМ Зіновєва Влада «На сторожі здоров’я та добробуту» та Золотарьова Михайла «Смачно! Все з’їм сам!», які були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Подяками Держспоживстандарту України Державного підприємства «Луганський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» були відзначені викладачі відділень образотворчого мистецтва шкіл мистецтв Зубкова Євгенія Миколаївна, Кравцова Тетяна Миколаївна, Агафонова Ольга Анатоліївна, Шапарь Олена Миколаївна за професійність і натхнення у підготовці та вихованні переможців і призерів VІІІ Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі — 2011» на регіональному рівні.

Відділ культури Лисичанської міської ради