На полігоні заводу "Зоря" для молоді м. Лисичанська проведено навчальні стрільби з автомата АК-74 бойовими набоями

Відповідно до програми предмета «Захист Вітчизни» в останньому періоді навчання з метою практичного закріплення рівня, знань, вмінь та навичок учнів організуються 3-х денні навчально-польові збори, під час яких проводяться початкові стрільби з автомата АК-74.

19 травня 2016 року за сприяння виконкому Лисичанської міської ради, Лисичанського військового комісаріату та міського відділу освіти на полігоні заводу «Зоря» вперше за останні роки відбулися початкові стрільби з автомата АК-74.

Завдяки спланованим діям виконкому Лисичанської міської ради на високому рівні був організований підвіз учнів навчальних закладів на вогневе містечко полігону.

До стрільб було допущено 179 юнаків загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також 17 вчителів предмету «Захист Вітчизни» . Під час виконання вправи учні впевнено почувались та отримали багато вражень і позитиву. Юнаки не тільки вчилися вправно поражати цілі, а й заряджати особисто магазини, займалися розбіркою та збіркою автоматів. Також майбутнім захисникам Вітчизни інструктори загону швидкого реагування Червоного Хреста продемонстрували вправи з тактичної медицини . В рамках зборів працівниками військового комісаріату проведено заходи з професійно-оріентаційної роботи.

Також для кращої організації викладання предмету «Захист Вітчизни» з бюджету були виділені кошти на придбання пневматичних рушниць. Одинадцять загальноосвітніх навчальних закладів міста у травні отримали нове обладнання для вправляння зі стрільби під час уроків та патріотичних змагань .

Конституційний обов’язок кожного громадянина України — захист суверенітету та територіальної цілісності України. І сьогоднішні стрільби показали, що у нас росте нове покоління, яке здатне у майбутньому постояти за Україну, служити Україні, у її Збройних Силах.

Відділ освіти Лисичанської міської ради