В Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Озброєні піснею"

Вчора, 29 березня, в Лисичанському міському ПК відбувся міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні. Професійно-технічні навчальні заклади, навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації та Донбаський державний технічний університет представили свої знання патріотичних пісень, а також артистичність та талановитість їх виконання.

Зазначимо, що захід проводиться щорічно з метою відродження та популяризації патріотичної пісні, виявлення талановитої молоді та сприяння її подальшому талановитому розвитку. Організатором конкурсу є відділ сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

Повний зал глядачів, багаточисельні групи підтримки у кожної команди та море аплодисментів — так зустрічав зал кожну групу конкурсантів.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі у складі представника державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Луганській області Валерія Нагорняка, голови міської організації Українського Союзу ветеранів Афганістану Вадима Черьоміна, представника Лисичанського міського комісаріату Володимира Житкова, завідуючої вокально-теоретичним відділом Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Алевтини Лещенко та викладача по класу хорових дисциплін Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Олени Пехоти.

Учасники конкурсу дивували чарівним солов’їним виконанням українських пісень. Танцювальні колективи додавали жвавості номерам та заряджали всіх присутніх позитивним настроєм.

Глядачі підтримували виконавців аплодисментами та були приємно здивовані такому різноманіттю номерів та талановитістю виконавців.

Поза конкурсом виступили представники Донбаського державного технічного університету. Вони представили до уваги глядачів пісню «Ми Україна» у виконанні солістки Карини Божич.

А поки журі підраховувало бали, на глядачів чекало багато приємних танцювальних та вокальних номерів у виконанні вихованців та працівників палаців культури міста.

За результатами конкурсу переможцями стали:

В номінації «Навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації»

І місце — вокальний ансамбль «Посланці миру» ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету ім. Т. Шевченка»;

ІІ місце — дівочий вокальний колектив Лисичанського державного медичного училища;

ІІІ місце — колектив «Камелія» Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

В номінації «Державні професійно-технічні навчальні заклади»

І місце — Достоєвська Олена (Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей);

ІІ місце — вокальний ансамбль (Лисичанський професійний гірничо-промисловий ліцей);

ІІІ місце — гурт «Пошук» (Лисичанський професійний будівельний ліцей).

Інші учасники конкурсу отримали відзнаку за активну участь.

Начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нєцвет привітала всіх переможців та учасників і вручила Грамоти Лисичанської міської ради та солодкі подарунки. Ніна Петровна зазначила: «Сьогодні мене дуже здивувала молодь. Молодь — це наше майбутнє. Дивлячись на вас, я вірю в нашої країни є світле майбутнє!»

Фото (24 шт.) в фотогалерее