Юні винахідники Лисичанська підкорили Харків

image

C 31 березня по 2 квітня публічна майстерня «ГАРАЖ ХАБ» проводила перший в Україні соціальний мейкатон, темою якого була «Освіта».

«ГАРАЖ ХАБ» — це унікальна науково-творча платформа, яка допомагає задовольнити потребу молоді в альтернативній освіті, дозволяє отримати навички роботи з обладнанням і реалізувати власні проекти.

Соціальний мейкатон організовано як інструмент вирішення актуальних проблем суспільства. Для цього були зібрані кілька команд і окремих фахівців з усієї України, які за 48 годин повинні були створити інженерний проект, здатний допомогти у вирішенні даної проблеми.

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді направив до Харкова свою команду учасників у складі Малого А., Молотова Д., Наснікової А. Очолив команду керівник гуртка «Початкове спортивно-технічне моделювання» Насніков Р.І. Всього в заході брали участь 11 команд з Харкова, Києва, Одеси та інших міст України.

Команди працювали на платформі Гараж Хаба — майстерні з великою кількістю ручного інструменту та ЧПУ-обладнання.

Наша команда зробила проект за реальним запитом цільової аудиторії нашого позашкільного навчального закладу. Це електричний писачок для розпису писанок.

Незважаючи на наймолодший вік учасників нашої команди, вони отримали ІІ місце!

Репортаж про захист проектів: http://lyuk.media/city/make-a-thon#