"У рідному краї і небо безкрає!"

Під такою назвою, вчора, 20 грудня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художниць, педагогів Інни Іванової та Ольги Тєлушкіної.

У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін, начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, співробітники музею, художники та майстри декоративно-ужиткового мистецтва, мешканці міста.

Міський голова Сергій Шилін висловив глибоку повагу і щиру вдячність за відкриття в нашому місті виставки живопису, за високу майстерність, любов до творчості Інні Івановій та Ользі Тєлушкіній та вручив Подяки відділу культури Лисичанської міської ради за неоціненний внесок у галузь культури Луганщини, формування інтересу до мистецтва живопису, творчий підхід до написання робіт та участі у виставці живопису «У рідному краї і небо безкрає».

Також Сергій Іванович нагородив найкращих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Подяками відділу культури Лисичанської міської ради за творчий пошук, постійну участь у конкурсах і фестивалях, виставках декоративно-ужиткового мистецтва місцевого та обласного значення Маїсу Гнєушеву, Тетяну Тітову, Валентину Ковальову, Тетяну Немченко, Світлану Тєлушку, Ігоря Нещерета, Тетяну Мєдвєдєву, Марію Казьміну, Марину Щукіну, Олену Ярошенко, Ларису Лисицьку, Олену Кислякову і Надію Шконду.

Зазначимо, що художниці Інна Іванова та Ольга Тєлушкіна — викладачі образотворчого мистецтва в художніх школах. Їх учні неодноразово ставали лауреатами та переможцями обласних і всеукраїнських виставок та конкурсів. Жінки мають великий творчий досвід, нагороджені численними нагородами та грамотами.

Увазі глядачів вони представили живописні пейзажі та ніжні акварелі. Назва виставки дуже чітко виражає тематику — тут талановито зображені живописні куточки старовинних українських міст, водяні простори, природні ландшафти, а також найрідніші нашим серцям місцинки рідного Лисичанська.

Музичною окрасою заходу стали класичні твори у виконанні учнів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.