Дбаймо про наш Лисичанськ разом!

 Тільки сумісними зусиллями, повагою до чужої праці та дбайливим ставленням до всього, що нас оточує, ми зможемо зробити наше місто кращим. Лисичанськ – наш дім. Дім, в якому живемо ми та наші діти. Дім, яким ми повинні пишатися та робити все можливе для його процвітання та благоустрою. Та хоча б принаймні не руйнувати і не нищити те, що роблять для нашої домівки інші – ті, кому не байдуже і ті, кому болить.

Так, в сквері біля меморіалу «Пам'ять» - улюбленому місці для відпочинку містян, лавочки були майже знищені безвідповідальними громадянами нашого міста. За ініціативою директора Лисичанського комунального підприємство «ЛКТП 032806» Тетяни Корженко та співробітників підприємства потрощені лавочки демонтували, відремонтували та сьогодні знову встановили.

 Раніше така ж історія трапилася і з квітами, які насаджує ЛКТП, щоб наше місто виглядало красивим і доглянутим. А деякі містяни замість того, щоб милуватися красою троянд, їх повиривали. Співробітникам знову прийшлося все робити по новому колу.

Таких прикладів безліч, на жаль. І все може повторюватися безкінечно.

Пам’ятаймо, тільки разом і тільки спільними зусиллями ми змінимо цей світ! Від кожного з нас залежить добробут і затишок в нашій великій домівці. Не будьте байдужими!