У Лисичанську відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Минулої п’ятниці, 26 травня, в Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами населення мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; про стан системи оповіщення Лисичанської міської ради та заходи його покращення; про небезпеку зсувних процесів на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

З усіх питань прийняті відповідні рішення та доведенні до виконавців.

При розгляді питання «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами населення мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля» рішенням комісії затверджені заходи з профілактики отруєнь дикорослими грибами та організації невідкладної медичної допомоги постраждалим в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

 

 

 

 

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok.doc)Dodatok.doc[Заходи з профілактики отруєнь дикорослими грибами та організації невідкладної медичної допомоги постраждалим в м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля на 2017 рік.]