До уваги мешканців міста!

Лисичанська міська рада повідомляє про відключення 19.08.2019 від постачання електроенергії об'єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал»: ВНС «Білогорівська», ВНС «Сумісна», ВНС «ГТВ», ВНС «Привільнянська», ВНС «Малорязанцево», КНС №№2,3,12,13, у зв’язку з порушенням договору на постачання електроенергії, а саме не виконання ЛКСП «Лисичанськводоканал» попередньої оплати у розмірі 100% заявлених обсягів споживання електроенергії ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та за розподіл електроенергії ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

З 11-00 19 серпня 2019 без водопостачання залишилось понад 80 тисяч мешканців мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, 35 навчальних та 25 медичних закладів.

Наразі керівництвом міста та адміністрацією ЛКСП «Лисичанськводоканал» докладається максимум зусиль для відновлення електропостачання на виробничі об'єкти підприємства.

Для оперативного вирішення питання забезпечення питною водою об'єктів соціальної сфери та населення ЛКСП «Лисичанськводоканал» разом з Головним управлінням ДСНС у Луганській області розроблено графік підвозу питної та технічної води.

21.08.2019 затверджений наступний графік підвозу води для населення:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переконливо просимо всіх споживачів ЛКСП «Лисичанськводоканал» погасити заборгованість, у разі наявності, за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства