Міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED запрошує до участі у конкурсі

 Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

Міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED запрошує громадські організації, та об’єднання Донецької та Луганської областей до участі в конкурсі на отримання гранту в рамках проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок на Донбасі» (SEED).

Заявниками можуть бути: громадські організації зареєстровані в установленому законодавством порядку як юридичні особи або досвідчені групи та об’єднання, які на момент подачі ЗАЯВКИ не зареєстровані та/або не мають статус юридичної особи, але ПЛАНУЮТЬ заснувати громадську організацію або об’єднання зі статусом юридичної особи для формування Центру денного догляду за дітьми або Центру денного догляду за особами похилого віку/особами з інвалідністю.

Проєкт спрямований, в першу чергу, на підтримку жінок, які хочуть розвиватися, займатися економічною діяльністю, здобути освіту, підвищити свій професійний рівень, працевлаштуватися, але не можуть реалізувати свої наміри через навантаження домашніми обов'язками. Відсутність в місцевості дитячих садків/обмежений доступ до послуг дитячих садків або до установ з догляду за особами похилого віку /особами з інвалідністю унеможливлюють створення умов для розвитку жінок у бажаній сфері.

Проєкт підтримує Global Affairs Canada.

Розмір гранту: до 850 000 грн.

Інформацію про умови конкурсу (з контактами) та Анкету для участі в проекті можна отримати за посиланням: bit.ly\3KNGdPZ

Термін подачі заявки до 28 лютого 2022 року (включно).

У разі виникнення питань відносно проєкту, для отримання додаткової інформації можна звернутись за телефонами: +380990712769; +380957413437; +380932110604 або за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА