Особливості роботи з потерпілими від ґендерно зумовленого, в тому числі домашнього насильства...

За такою темою з 5 по 6 грудня поточного року у м. Сєвєродонецьку в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» відбувся тренінг з потерпілими від ґендерно зумовленого, в т.ч. домашнього насильства. У тренінгу взяли участь представники Лисичанської міської ради, Луганської облдержадміністрації, національні експерти з питань попередження ґендерно зумовленого насильства, фахівці соціальних служб, центрів надання безоплатної правової допомоги, громадських, правозахисних та сервісних організацій які працюють у напрямку з попередження гендерно зумовленого насильства та насильства в сім’ї.

Під час тренінгу обговорювались питання щодо актуалізації проблеми, поняття та види насильства до жінок та дівчат в умовах сьогодення в Україні, зокрема в сім’ї; психологічні чинники, які впливають на виникнення насильства.

Відповідно до програми тренінгу усі учасники познайомились із міжнародними засадами та національним законодавчим забезпеченням у цій сфері, повноваженнями органів та установ, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї. Загалом тренінг проходив в теплій та дружній обстановці під час якого усі запрошені учасники набули певного досвіду, навичок у взаємодії з постраждалими особами.

До уваги жителів!

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою насильства, торгівлі людьми звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї» за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62:

відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (тел.: (06451) 73543, 72939, 73322);

служба у справах дітей (якщо це стосується дитини) (тел.: (06451) 73509, 72661);

центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тел.: (06451) 72460, 72696);

до відповідних підрозділів Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 71 (тел.: (06451) 70454, 102).

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради