Лисичанські платники за минулий рік сплатили до державного бюджету майже 20 млн.грн. ПДВ

Податок на додану вартість (ПДВ) — це непрямий податок, який входить в ціну товарів (робіт, послуг) та сплачується покупцем, але його облік та перерахування до державного бюджету здійснює продавець (податковий агент). ПДВ є не тільки потужною складовою надходжень до державного бюджету, але й виступає інструментом стимулювання експорту.

«Завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за 2015 рік до державного бюджету було перераховано 19601,1тис. грн. податку на додану вартість, з яких 626,8 тис. грн. спрямовано суб’єктами господарювання фізичними особами-підприємцями», — про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

Нагадаємо: пунктом 110.1 ст. 110 Податкового кодексу України для платників податків передбачена відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з питань оподаткування та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Застосовуються такі види відповідальності як фінансова, адміністративна, кримінальна.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську