Це маленький крок до розбудови якісного життя і спільної великої перемоги, - Юрій Гарбуз під час відкриття водоводу в Міловому

Перебуваючи з робочою поїздкою у Міловському районі, голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз узяв участь у відкритті після реконструкції підвідного водоводу від станції 2-го підйому до смт Мілове та розвідної мережі водопостачання.

«З дитинства пам’ятаю проблеми з водою у Міловому. Наша водопровідна мережа не ремонтувалася вже півстоліття. І сьогодні ми відкрили водогін від станції 2-го підйому. Це маленький крок до розбудови якісного життя і спільної великої перемоги», — наголосив очільник області.

Водопровідна мережа у Міловому експлуатувалася впродовж тривалого часу та капітально не ремонтувалася. Останні 25 років проблема з водопостачанням стояла дуже гостро. За ініціативою Юрія Гарбуза і з метою забезпечення якісного водопостачання та покращення інженерного стану мережі водопроводу з обласного бюджету на його ремонт виділено кошти в сумі 12 млн 166 тис. гривень.

Також Юрій Гарбуз зазначив, що сьогодні вода прийде у дома більш ніж 2 тис. міловчан — мешканців багатоповерхівок. У наступному році очільник області планує завершити роботу по забезпеченню водою житлового сектору, а після цього займеться ремонтом доріг.