Оголошено конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді»

 З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України оголошено конкурс відеоробіт патріотичного спрямування «Луганщина очима молоді».

До участі в конкурсі запрошуються активні школярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери та інші зацікавлені представники територіальних громад Луганської області, що знаходяться на підконтрольних уряду України територіях. Вік учасників – від 7 до 35 років.

Тематичні категорії відео:

  • «Відкрий мою громаду» – про місцеві визначні місця (музеї, парки, сквери, пам’ятники, печери, кінні заводи, заповідні місця, природні об’єкти, історичні об’єкти тощо).
  • «Тут живуть неперевершені люди» — про місцевих культурних діячів, підприємців, громадських діячів, молодих активістів, волонтерів, молодих вчених, науковців, військових, представників місцевого самоврядування та пересічних мешканців, які внесли вагомий внесок в розвиток вашої громади.

Як взяти участь у конкурсі:

Метою конкурсу є:

  • – формування позитивного іміджу територіальних громад та Луганської області в цілому;
  • – виховання ідеалів побудови миру, поваги, любові, патріотизму до рідного краю;
  • – популяризація потенціалу територіальних громад та історій успіху місцевих мешканців в контексті часів незалежності України;
  • – розвиток інноваційності та креативності молоді Луганщини;
  • – промоція бренду Луганської області.

Детальна інформація доступна на сторінках конкурсу у Фейсбук – https://www.facebook.com/konkurs.lg.2021 та сторінці конкурсу в Інстаграм – https://cutt.ly/yQYteJD

Зауважимо, конкурс проводиться за організації Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації, Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», ГО «Лабораторія розвитку Луганщини».

Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА