Працівники поліції звертаються до всіх мешканців міста Лисичанська, Привілля, Новодружеська з проханням добровільно здати зброю та вибухівку

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території обслуговування Лисичанського відділу поліції з 6 листопада по 6 грудня 2017 року проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка».

Громадяни, які добровільно здадуть поліції будь-яку зброю, що зберігається незаконно, згідно ч. З ст. 263 Кримінального кодексу України,звільняються від кримінальної відповідальності.

Особам, які незаконно будуть зберігати вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, загрожує кримінальна відповідальність включно до позбавлення волі.

Власникам незареєстрованої гладкоствольної, газової або холодної зброї, які добровільно здадуть їх до органів поліції, буде надана можливість, після збору необхідного відповідного пакета документів, зброю оформити у власність, відповідно до чинного законодавства України.

Пам’ятайте!

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки — це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність.

Незареєстрована зброя — це не тільки порушення закону, а й причина вчинення злочинів, нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їхніми неповнолітніми дітьми.

За фактом незареєстрованої зброї, що знаходиться в незаконному обігу, необхідно звертатись за телефоном «102» або до чергової частини Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

Лисичанський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області