Проект «Туристичні кластери 300+»

Всеукраїнська Федерація роботодавців в сфері туризму України в прес-центрі ІА «Укрінформ» (м. Київ) презентувала проект «Туристичні кластери 300+».

Місія проекту — сталий розвиток територій України завдяки збільшенню туристичної привабливості нашої країни та її регіонів. Проект «Туристичні кластери 300+» заснований на принципах ефективної соціальної взаємодії — коли в певному регіоні, де всі зацікавлені в тому, щоб до них їхав турист, об’єднуються і за допомогою експертів створюють сучасний туристичний продукт високої якості, безпечний і доступний для споживачів. Мета проекту — за три роки створити понад 300 кластерів і всю необхідну інфраструктуру для їх ефективної діяльності. Більш детально із концепцією проекту можна ознайомитись на сайті за посиланням http://travelpeople.com.ua/.

Організатори проекту пропонують стратегію створення таких кластерів, що умовно складається з семи кроків. Перший етап передбачає збір активістів з різних регіонів, далі вони будуть об’єднуватись в кластери. Після цього за допомогою експертів світового рівня передбачається формування стратегії розвитку туризму і побудова туристичних об’єктів світового рівня. На основі таких стратегій розроблятимуться фінансові проекти. На цьому етапі учасникам проекту буде запропонована допомога в пошуку інвесторів у проекти. Далі планується організація навчання кластерних спеціалістів.

Із матеріалами презентації проекту «Туристичні кластери 300+» можна ознайомитись за посиланням: https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2509656-stvorenna-merezi-turisticni-klasteri-300.html.

За більш детальною інформацією звертатись за тел.:

(050)933 86 44 — Юлія Алєксєєва, ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+»,

(067)232 76 16 — Тетяна Тимошенко, голова Ради Федерації роботодавців в сфері туризму України,

(050)569 01 53 — Оксана Горбатенко, головний спеціаліст відділу залучення інвестицій та туризму управління інвестиційної діяльності, підприємництва та цінової політики Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

Управління економіки лисичанської міської ради