До уваги суб'єктів господарювання!

Лисичанська міська рада повідомляє, що на теперішній час розпочинається діяльність нового Проекту «Економічна підтримка Східної України», реалізація якого буде здійснюватися в Донецькій та Луганській областях. Це п’ятирична програма, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI).

Мета проекту — зміцнення сталості економіки Сходу України через вирішення наступних завдань:

· надання допомоги у стабілізації економіки;

· підтримка сталого розвитку малих і середніх підприємств та зміцнення впевненості в перспективах економіки.

Одним з першочергових напрямків роботи Проекту є забезпечення реконструкції об’єктів інфраструктури в регіоні, що мають вплив на економічний розвиток. До такого переліку можуть бути включені проекти на об’єктах малого та середнього бізнесу (МСБ), що постраждали від збройного конфлікту, та потребують відновлення для сприяння розвитку бізнесу, включаючи втрати сировини матеріалів та/або обладнання.

Протягом дії Проекту буде здійснюватися оцінка та відбір наданих проектів для їх подальшого фінансування.

Коротку інформацію про об’єкти МСБ, що потребують відновлення для подальшого розвитку, необхідно надати за формою, на електронну адресу управління економіки Лисичанської міської ради Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. не пізніше 28 лютого 2019 року.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: +380951512070.

 Управління економіки Лисичанської міської ради

 

 

 

 

 

 

Вложения:
Скачать этот файл (tablitsya_msb_usaid.docx)Інформація[про проект/об'єкт МСБ]