«Схід-Експо 2019»

8 та 9 листопада 2019 року за ініціативи ПРООН заплановано проведення щорічного бізнес-заходу «Схід-Експо 2019» у конгрес-центрі «Український дім» м. Київ. Центральним заходом «Схід-Експо 2019» є виставка-презентація продукції та послуг від майже 200 представників мікро, малого та середнього бізнесу східної України. Цей захід має продемонструвати потенціал представників Луганської, Донецької та Запорізької областей для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення нових комерційних відносин, відкрити нові перспективи для здійснення майбутніх спільних проектів. Завдяки цьому заходу у суб’єктів підприємницької діяльності з’явиться можливість знайти нових бізнес-партнерів, клієнтів, ринку збуту та встановити нові прямі контакти з професіоналами з Києва та усієї України, а також з країн Європейського Союзу та інших частин світу.

Враховуючи вагомий фактор впливу нових контактів на рівень розвитку підприємства, формується приватний імідж певних галузевих ринків регіону, що позитивно впливає на економічний розвиток регіону в цілому.

Учасникам надається безкоштовна площадка на два дні на виставкові модулі/кабінки, інформаційна довідка про які додається. Транспортні витрати, проживання та роздаткові рекламні матеріали (флаєри, буклети, банери та інше) покриваються за рахунок суб’єктів підприємництва.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку за посиланням https://bit.ly/3391z4D.

Крім цього, для представлення потенціалу Луганської області у виставці «Схід-Ехспо 2019» заплановано випуск каталогу підприємств регіону. Просимо вас залучитись до включення у зазначений каталог, з метою представлення наявного виробничого потенціалу.

Для надання інформації до каталогу виставки необхідно заповнити онлайн анкету до 10.09.2019 за посиланням https://bit.ly/2GIpmP8

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_ 2.docx)Dodatok_ 2.docx[Про «Схід-Експо 2019»]
Скачать этот файл (Dodatok_1.docx)Dodatok_1.docx[Концепція заходу]