Проведення у Братиславі VII Словацької коопераційної Біржі

Повідомляємо, що 20 листопада 2013 року в Братиславі Словацьке агентство з розвитку інвестицій та торгівлі (SARIO) проводить7-муСловацьку коопераційну біржу, яка проходитиме під патронатом Міністерства економіки Словацької Республіки за участю Прем­­’єр-міністра Словацької Республіки Роберта Фіца.

Метою заходу словацькою стороною визначено створення майданчика для започаткування:

  • · співробітництва словацьких та іноземних компаній;
  • · іноземних компаній, які бажають працювати на території ЄС;
  • · створення СП.

SARIO презентує7-муСловацьку Коопераційну біржу як ефективний інструмент для сприяння міжнародній торгівлі та презентації субпідрядних можливостей. Цей захід спрямований на представників ділових кіл, які працюють у сфері машинобудування, автомобілебудування, електротехніки, хімії, енергетики, інфраструктури, інформаційних і комунікаційних технологій, деревообробної промисловості, харчової промисловості та інших галузях.

SARIO, зі свого боку, організовує зустрічі між словацькими та іноземними підприємцями відповідно до точно встановленого графіку. Зазначений захід проходитиме в готелі «Hotel Bratislava».

Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.sario.skабо звернутися до Посольства України в Словацькій Республіці.

Контактна особа: радник Посольства — Кицун О.М., тел.: +42159202823, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.