Тривають моніторингові обстеження за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання

 На території міста продовжує працювати спільна моніторингова група у складі спеціалістів відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, яка перевіряє дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, в закладах роздрібної торгівлі.

Так, сьогодні, 11 лютого, перевірено 15 об'єктів роздрібної торгівлі. Проведення протиепідемічних заходів здійснюється відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 17, в якій є чіткий перелік вимог до роботи об'єктів торгівлі.

Наявність антисептичних засобів, масковий режим та соціальна дистанція між відвідувачами – дотримання таких протиепідемічних норм перевіряють члени моніторингової групи. В першу чергу – температурний скринінг персоналу. Друге питання – це дотримання гігієни. Ну, і звісно ж, обов'язковий дезрежим з використанням дозволених препаратів.

За порушення санітарних норм на 2 суб'єктів господарювання складено протоколи за ст. 42 КУпАП.

Члени моніторингової групи проводять роз'яснювальну роботу із профілактики коронавірусної інфекції, як з суб'єктами господарювання, так і безпосередньо з працівниками об'єктів, які обстежуються.

Наразі кількість захворювань на коронавірус не дозволяє говорити, що хвороба відступає, а тому закликаємо персонал закладів торгівлі, громадського харчування та відвідувачів не нехтувати заходами безпеки та елементарними правилами гігієни!

Відділ споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська