Фильтр
 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 30 листопада, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м.Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника голови комісії, начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області, полковника служби цивільного захисту Олега Гречихіна.

  Єдине питання порядку денного — виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету ВЦА міста Лисичанська на забезпечення заходів з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності

  Сьогодні, 30 листопада, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії підсумували виконання Міської програми профілактики злочинності за 2018-2020 роки, обговорили та затвердили проєкт аналогічної програми на наступні три роки.

 • 28 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

  День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

  Протягом ХХ сторіччя українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим з них став голодомор 1932-1933 років. Трагедія зачепила майже кожну українську родину. На жаль, навіть неможливо підрахувати кількість жертв геноциду українського народу. За різними оцінками в страшних муках, від голоду, тоді загинуло від 4 до 10 млн українців.

 • У Лисичанську вшанували пам'ять жертв Голодоморів

  DSC01074Сьогодні, 27 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка та начальник Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області Андрій Корольов поклали квіти до меморіального знаку Пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років.

  У заході також взяли участь заступники керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер та Максим Головньов, представники ВЦА м. Лисичанська та правоохоронних органів.

  Нагадаємо, що у ХХ сторіччі українці пережили три голодомори, та наймасштабнішим став Голодомор 1932-1933 років, коли трагедія зачепила майже кожну українську родину.

 • Сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах забезпечені дровами на опалювальний період

  Під патронатом керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки та за сприяння директора КП «ЛЖЕК № 6» Дмитра Працюка у рамках благодійної допомоги три сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку у Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечені дровами.

  За рішенням очільника міста, дрова, що виникли внаслідок омолодження дерев та санітарної очистки території, вирішено пустити на «добру справу» — віддати тим, хто найбільш потребує допомоги — сім’ям з дітьми.

 • У м. Лисичанську проведено акцію "Почни діяти - зупини насильство!"

  Домашнє насильство — ц не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування, а протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! В Україні існують закони, які захищають нас від насильства. Одним із основних таких законів є Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Відповідно до цього Закону люди мають право на захист від домашнього насильства та отримання інформації про права, заходи і соціальні послуги, якими можуть скористатися постраждалі особи.

 • Мультидисциплінарна команда в дії

  Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до затвердженого графіку продовжує здійснювати виїзди до мешканців віддалених районів міста.

  Так, 25 листопада, у приміщенні ПК «Діамант» відбулась чергова зустріч команди з підопічними терцентру.

  Команда у складі завідувача відділення, юрисконсульта, сестри медичної та перукаря надала комплекс інформаційно-консультаційних, юридичних, соціально-медичних послуг та послуг перукаря. Під час роботи мультикоманди ретельно дотримувались вимоги карантинних заходів.

 • 28 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

  День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

  Протягом ХХ сторіччя українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим з них став голодомор 1932-1933 років. Трагедія зачепила майже кожну українську родину. На жаль, навіть неможливо підрахувати кількість жертв геноциду українського народу. За різними оцінками в страшних муках, від голоду, тоді загинуло від 4 до 10 млн українців.

  Точної цифри загиблих немає, оскільки в архівних матеріалах досі не знайдено повного підтвердження подій. Тож у сучасному світі головне — пам’ятати і не допустити поверненню гірких і драматичних сторінок історії, з якими стикалися українці.

 • Визначено переможців конкурсу "Учитель року-2021" у номінаціях

  Учасники І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінація «Математика» та «Трудове навчання» завершили конкурсні випробування.

  Під час конкурсу «Педагогічна ідея», який відбувся в онлайн-форматі 18 листопада, вчителі презентували свій педагогічний досвід, власні інновації та здобутки. А 24 листопада кожен із шести учасників, виявляючи власну майстерність організації освітнього процесу в дистанційному режимі, провів дистанційний урок з теми, визначеної членами журі.

  Відповідно до умов конкурсу та набраної кількості балів журі визначили переможців у номінаціях.

 • Вітаємо переможців конкурсів з української мови та літератури

  Оголошено підсумки ІІ (міського) етапу міжнародних конкурсів з української мови, які відбулися 21-22 листопада в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8.

  У ІІ (міському) етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 145 дітей 3-11 класів, які стали кращими у своїх закладах загальної середньої освіти. Переможцями міського конкурсу визнано 9 учнів. Це Артем Альохін; учень 3 класу ЗЗСО № 14; Маргарита Корьогіна, учениця 4 класу ЗЗСО № 9; Світлана Зайцева, 5 клас, ЗЗСО № 6; Софія Клишнева, учениця 6 класу КЗЛСШ № 8; Арсеній Баглей, учень 7 класу ЗЗСО № 6; Катерина Осіташвілі, 8 клас, ЗЗСО № 30; Поліна Меренік, 9 клас, ЗЗСО № 6; Поліна Полтавська, 10 клас, КЗЛСШ№ 27 та Олександра Кожухова, учениця 11 класу ЗЗСО № 4.

 • Тетяна Кузь - переможниця конкурсу "Вихователь року - 2020" (фото)

  У Лисичанську проведено конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року — 2020», який відбувся з метою сприяння підвищення престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.

  Кожен конкурс — це випробування. Хоча й складне, але цікаве. За право називатися кращими змагалися 15 вихователів — представників всіх закладів дошкільної освіти міста, які продемонстрували високий професіоналізм, творчість, оригінальність та артистизм.

 • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

  Вчора, 24 листопада, у військово-цивільній адміністрації міста (далі — ВЦА) міста Лисичанськ відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

  В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів ВЦА м. Лисичанська, представники загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Управління патрульної поліції, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадських організацій.

 • Біль голодних років... (онлайн-виставка)

  День пам’яті жертв Голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні. Жалобна дата традиційно припадає на кінець листопада. Таким чином, цього року пам’ять загиблих від штучного голоду Україна вшановуватиме 28 листопада.

  Національний день пам’яті про мільйони загиблих від Голодомору 1932-1933 та голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років відзначають на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

 • Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

  Починаючи з 2001 року в період з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї; активізації партнерського руху громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні.

  Отже, жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б’є її чоловік; хлопчик чи дівчинка, яку лупцює мати чи батько; старенька бабуся, яку зневажають власні діти.

 • Про засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  19 листопада у будівлі військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-комісія).

 • Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулось у Лисичанську

  Сьогодні, 24 листопада, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання було розглянуто вісім питань щодо реалізації прав дітей, з яких одне питання щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей та сім питань, які потребували колегіального вирішення.

 • Асоціація міст України представляє електронне видання Практичний посібник АМУ для громад

  Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

  Посилання на посібник: https://www.auc.org.ua/novyna/predstavlyayemo-praktychnyy-posibnyk-amu-dlya-gromad-pyat-moduliv

  Асоціація міст України

 • Вітаємо Олександру Ісаєву з перемогою на Чемпіонаті України

  20 листопада солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяла участь у Чемпіонаті України, який відбувся у м. Київ.

  Перше і друге відділення конкурсу були наповнені яскравими, барвистими номерами танцювальних колективів та солістів, під час яких Олександра Ісаєва представила 7 танцювальних програм, які не залишили байдужим жодного члена журі.

  За результатами конкурсу Олександра посіла:

 • Конкурс виконавської майстерності "Музична палітра" відбувся у Лисичанську

  З 12 по 14 листопада в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся V міський конкурс виконавської майстерності «Музична палітра» (дистанційно) серед учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ.

  У конкурсі взяли участь 60 учнів та 6 дитячих художніх колективів, які змагалися у номінаціях «Фортепіано», «Народні інструменти», «Духові інструменти», «Скрипка» «Вокал» та «Інструментальний ансамбль».

  За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

 • Навчання комп'ютерній грамоті в територіальному центрі

  В останні роки літні люди все частіше прагнуть опанувати навички роботи на комп’ютері. Це бажання викликає величезну повагу, адже для них воно складніше, ніж для молодих людей, які виросли в оточенні різних гаджетів. Пенсіонерам доводиться долати безліч перешкод — сумніви у своїх здібностях, складнощі із сприйняттям нової інформації, консервативність власного оточення. Однак практика показує, що стати досвідченим користувачем комп’ютера в «елегантному» віці цілком можливо, важливо лише врахувати деякі особливості і відмінності навчального процесу.

 • Живописне життя

  Під такою назвою, 20 листопада, в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки живопису архітектора, художника Олександра Арцева.

  Олександр Робертович Арцев народився в місті Лисичанськ, малював з дитинства. Його вчителем в світі живопису став знаменитий Іларіон Горох. Після закінчення школи Олександр працював художником-оформлювачем і розпочав навчання в Харківському інженерно-будівельному інституті, де здобув кваліфікацію архітектора. Сорок років віддав праці в Лисичанському філіалі регіонального проектного інституту «Луганськгромадпроект», за часи якої став головним архітектором проектів сотень житлових та громадських будівель в різних районах Луганської області.

 • 21 листопада - День Гідності та Свободи

 • 30 серпня - Міжнародний день жертв насильницьких зникнень

  З метою забезпечення гарантій захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей, підвищення ефективності заходів зі встановлення, розшуку та забезпечення державної підтримки таких осіб та членів їх сімей, керуючись Резолюцією 65/209, прийнятою Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 21 грудня 2010 року, 30 серпня в Україні відзначатиметься Міжнародний день жертв насильницьких зникнень.

  Відповідний Указ підписав Президент України 11.11.2020 № 495/2020 «Про заходи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей».

   

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 20 листопада, в архівному відділі військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання експертної комісії.

  Під час засідання експертна комісія розглянула номенклатури справ на 2021 рік військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області та її структурних підрозділів: служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я, управління адміністративних послуг, а також КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».

 • Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу-фестивалю

  8 листопада учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «JISKRA 2020 — PRAHA, CZECH REPUBLIC», який проводився за підтримки міністерства культури Чеської Республіки.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» переможцями стали:

  Лауреат ІІ ступеня — ансамбль скрипалів «Тутті»;

 • Колектив «Арлекін» срібний призер обласного конкурсу аматорів театрального мистецтва «Гримаски»

  У жовтні зразкова театральна студія «Арлекін» під керівництвом Ірини Кабанової та народна театральна студія «Лімпопо» під керівництвом Надії Бражнікової Лисичанського міського Палацу культури взяли участь в обласному конкурсі аматорів театрального мистецтва «Гримаски».

  Колектив «Арлекін» представив інсценівку за мотивами казки Наталі Забіли «Вередливі жабки», а колектив «Лімпопо» — п’єсу Поліни Менделєєвої «Про Волка, который хотел порядка».

 • Спільна робоча нарада з питань роботи інформаційно-консультаційної служби «гаряча лінія»

  18 листопада у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно зі спеціалістами відділу споживчого ринку було проведено робочу нараду з питань роботи консультативно-інформаційної служби «гаряча лінія». Цей захід є частиною виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

  Під час наради були обговорені найгостріші проблеми, які виникають при розгляді звернень, що стосуються захисту прав споживачів, наведені приклади розв’язання типових ситуацій, наданні відповідні роз’яснення по суті порушених у зверненнях питань.

 • Декада Юннатівського вогника

  З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні з 16 по 27 листопада Національний еколого-натуралістичний центр проводить декаду Юннатівського вогника, учасниками якої є всі області України.

  Еколого-натуралістична діяльність Луганської області була представлена 19 листопада під час онлайн-заходу.

  Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю проінформував учасників заходу про історію юннатівського руху Лисичанська, про складнощі, перспективи та напрями розвитку еколого-натуралістичної роботи.

 • До уваги ветеранів АТО/ООС, щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг

  Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ (далі — Управління) повідомляє, що Законом України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» передбачено надання ветеранам війни та прирівняним до них особам пільг на оплату житлово-комунальних послуг в межах соціальних норм їх споживання, встановлених законодавством.

  Учасники АТО/ООС та члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни на підставі відповідних посвідчень мають право отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг у таких розмірах:

  • — особи з інвалідністю внаслідок війни — 100%;
  • — учасники бойових дій — 75%;
  • — учасники війни та члени сім’ї загиблого ветерана війни — 50%.

  На сьогодні на території громади міста Лисичанськ пільги на оплату житлово-комунальних послуг отримують 2 627 ветеранів війни, з яких 975 ветеранів АТО/ООС.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що по всім запитанням щодо діючих тарифів та норм споживання природного газу ви можете звернутись в абонвідділ Лисичанського МРУЕГГ за адресами:

  • — м. Лисичанськ, вул. Газовиків, 22;
  • — м. Лисичанськ, кв. Центральний, 8.

  Графік прийому населення в абонвідділі Лисичанського МРУЕГГ:

 • Триває проведення роз'яснювальної роботи з питань захисту прав споживачів

  Вчора, 18 листопада, спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області разом з фахівцями відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено спільний захід.

  Захід відбувся з метою проведення роз’яснювальної роботи та надання консультацій споживачам і суб’єктам господарювання ТК «Донбас» у межах виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

 • У Лисичанську пройшов традиційний міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею»

  Сьогодні, 19 листопада, у відділі у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська відбулось нагородження переможців щорічного традиційного міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Озброєні піснею» (далі — Фестиваль-конкурс).

  Цього року Фестиваль-конкурс, присвячений 75-річчю Перемоги у Другій світовій війні проводився дистанційно. Свої знання патріотичних пісень, а також високий рівень вокальної підготовки, акторську майстерність, креативність та різноманітність жанрів представили у 17-ти відеокліпах учнівські та студентські колективи віщих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, професійних ліцеїв та закладів загальної середньої освіти міста.

  За підсумками журі переможцями визнано:

  І місце — Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж та Лисичанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13;

 • Про виплату компенсації за зруйноване житло

  Вчора, 18 листопада, представники ВЦА м. Лисичанська взяли участь у засіданні комісії по виплаті грошової компенсації за зруйноване житло внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, яка відбулась в Луганській обласній державній адміністрації у межах реалізації постанови КМУ від 02 вересня 2020 року № 767.

  Серед іншого, під час комісії були розглянуті списки постраждалих, надані військово-цивільною адміністрацією міста Лисичанська. За результатами обговорення було прийняте рішення виділити компенсацію першим п’яти заявникам за зруйноване під час збройного конфлікту житло. Загальна сума компенсації по ухваленим заявам складає 1 431 200 грн.

  За інформацією управління будівництва та архітектури ВЦА м. Лисичанська

 • Щодо отримання зекономлених коштів житлової субсидії та пільг за опалювальний сезон 2019/2020 років

  Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська повідомляє, згідно з чинним законодавством, громадяни, які протягом опалювального періоду 2019/2020 років отримували житлову субсидію або пільги на оплату житлово-комунальних послуг в безготівковій формі за підсумками опалювального сезону мають право одержати суми невикористаних коштів на свій поточний рахунок в АТ «Ощадбанк».

  Якщо у пільговика/отримувача субсидії є рахунок в Ощадбанку, то ці кошти автоматично зараховуються на нього, у разі відсутності рахунку — необхідно терміново звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанк» та відкрити його. Після цього на цей рахунок будуть зараховані зекономлені гроші житлової субсидії/пільг.

 • 19 листопада - День скловиробника

 • Увага! Учасники дорожнього руху

  Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  В ніч с 15 на 16 листопада на Луганщині випав перший сніг, наслідки якого розпочали ліквідовувати співробітники комунального підприємства «Лисичанський Шляхрембуд».

  Дорожники працюють у цілодобовому черговому режимі, особовий склад та техніка напоготові, і за необхідності, оперативно реагуватимуть для забезпечення проїзду автодорогами міста Лисичанськ.

  За прогнозами синоптиків, днями на Луганщині очікується погіршення погодних умов: сніг, зниження температури, сильний вітер. Вночі від -5 до −7 градусів морозу, опади із сильним вітром.

 • Успішний старт II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

  Кожна держава прагне до зміцнення свого наукового потенціалу. Це запорука її розвитку, добробуту громадян, необхідна умова всесвітнього визнання. Виростити своїх науковців — нелегка праця, і починати її потрібно зі шкільної парти, шляхом пошуку талановитих, обдарованих дітей під час проведення олімпіад та творчих конкурсів.

  2020-2021 навчальний рік для закладів загальної середньої освіти видався особливим і досить непростим, приготувавши учасникам освітнього процесу чимало випробувань. Але попри складну карантинну ситуацію, спричиненою короновірусною хворобою COVID — 19, педагоги та учні вже мають чимало досягнень, перемог та цінних надбань.

 • У Лисичанську виявлено та ліквідовано несанкціоновані звалища

  За кожної зручної нагоди більшість з нас радо скаржиться на поганий благоустрій району, міста, країни. Обговорює те, що у нас брудно і негарно, не помічаючи, що смітники створюємо ми самі.

  Кожного року, у зв’язку з неналежним поводженням з побутовими відходами, зростають їхні обсяги, а отже з’являються несанкціоновані звалища сміття, особливо на території приватного сектору.

  Працівники Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806 на чолі з директоркою Тетяною Корженко, кілька днів поспіль, за допомогою спецтехніки боролися зі стихійними сміттєзвалищами по вулицях В. Івасюка (колишня Котовського), Докучаєва та П. Осипенко.

 • Лисичанській громадській Чорнобильській організації - 30 років

  27 жовтня 1990 року Лисичанські чорнобильці провели установчі збори по створенню міської громадської організації «Союз Чорнобиль». Саме ця дата стала днем заснування Лисичанської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», яка об’єднала в своїх лавах всіх, хто постраждав від аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

  Тисячу сто вісімдесят сім лисичан взяли участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вони їхали на ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС не зображати страждання, а виконувати завдання держави.

  З того далекого 90-го року минулого століття минуло тридцять років.

  З дня утворення і по сьогоднішній день громадська організація «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанськ», що стала правонаступницею Лисичанської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», займає активну позицію у громадському житті міста.

 • «Барви шахтарського краю»

  Під такою назвою, 14 листопада, на базі Новодружеської дитячої школи мистецтв (ДШМ) дистанційно відбувся ІІ вокальний конкурс серед учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  За результатами конкурсу переможцями у своїх вікових стали :

  І вікова категорія

  • І місце — Ольга-Рєгіна Сафронова (Лисичанська ДШМ № 1);
  • ІІ місце — Марія Ярошева (Новодружеська ДШМ), Дар’я Зилікова (Лисичанська ДШМ № 1);
  • ІІІ місце — Євгенія Суббота(Лисичанська ДШМ № 1);
  • Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ розшукує Юрія Степанова

   Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ Луганської області розшукує СТЕПАНОВА Юрія Миколайовича, який мешкає по вулиці Комарова міста Лисичанськ.

   Шановні мешканці міста!

   Якщо вам відоме місцезнаходження вищевказаного громадянина просимо повідомити відділ мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА м.Лисичанська за телефонами (06451) 7-32-36, 066-603-92-69, 099-383-33-38.

   СТЕПАНОВ Юрій Миколайович визнаний одним з потерпілих від надзвичайної ситуації природного характеру, що мала місце 30 вересня 2020 року та була пов’язана з пожежами.

  • Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2021»

   Стартував І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Цього року конкурс проходить дистанційно у наступних номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання».

   Учасниками конкурсу фахової майстерності стали й педагоги нашого міста:

   — директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 Марина Мілішкевич;

   — вчителі української мови та літератури: Лисичанської багатопрофільної гімназії Поліна Василега та НВК «Гарант» Наталія Ляховець;

   — вчителі математики: Лисичанського багатопрофільного ліцею Андрій Михайловський, Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Наталія Федорус та НВК «Гарант» Дмитро Рибовалов;

   — вчителі трудового навчання: Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Сергій Ігнатов, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 Сергій Хмелик та загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 29 Наталія Базоока.

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

   Минулої п’ятниці, 13 листопада, в місті Старобільськ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів представників 7 команд міст та районів області.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Микола Ляшенко (500 м), Михайло Касьянов (3000 м), Олеся Сидоренко (2000 м), Демид Соснін, Дарина Степаненко, Михайло Касьянов та Олеся Сидоренко (естафета 4×500 м);

  • Онлайн опитування «Майбутнє Бельгійської спадщини»

   Шановні мешканці міста!

   Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА запрошує взяти участь в онлайн опитуванні для визначення пріоритетних концепцій та ідей, подальшого використання будівлі Бельгійської спадщини за адресою: вул. Машинобудівельників, 18.

   Ви можете проголосувати протягом наступних 5 днів за посиланням https://bit.ly/votinglis.

  • Вітаємо лисичан – переможців обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Сергія Карасьова

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали переможцями та призерами у свої вагових категоріях за підсумками обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова, який проходив у Лисичанській міський ДЮСШ, 13 листопада.

   Вітаємо переможців:

   І місце — Іван Дудар (32 кг), Павло Харченко (42 кг), Артем Декін (55 кг), Олександр Зябля (70 кг) та Дмитро Калганов (100 кг);

  • Про роботу факультету «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті»

   В наш час неможливо уявити собі повсякдення без комп’ютера. Адже комп’ютерні технології проникли у всі сфери життя. Аби допомогти літнім людям та особам з інвалідністю в Лисичанському терцентрі було започатковано факультет «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті». Навчання в комп’ютерному класі дозволяло з користю проводити вільний час, набувати впевненості у своїх силах і реалізувати свої можливості. Ветерани та особи з інвалідністю вчилися набирати та редагувати тексти, користуватись терміналами, мережею Інтернет, спілкуватись в програмі Skype. Однак в умовах карантину робота факультету «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті» стала обмеженою.

  • Терцентр вітає студентів Університету третього віку

   В Лисичанському територіальному центрі для пенсіонерів та осіб з інвалідністю з 2012 року працює Університет третього віку. Це незвичайний «виш», тут викладачі молодші за студентів, а навчальна програма підібрана відповідно до віку та інтересів слухачів. Навчання у поважному віці носить не стільки освітній, скільки соціальний характер. Університет третього віку — це профілактика самотності людей, встановлення діалогу між поколіннями, сприяння умов для підвищення якості життя людей похилого віку, можливостей організації їх дозвілля.

  • Про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ на опалювальний період 2020-2021 року

   Керуючись Законом України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово—комунальні послуги», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 № 2633-VI, Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженим постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами внесеними до постанови КМУ від 03.04.2019 № 291 та від 10.06.2020 № 467, ФОП Муляр О.О., що надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою: м. Лисичанськ, вул. Д.І. Менделєєв, 47, повідомляє, що про перегляд тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії на опалювальний період 2020-2021 року.

  • 16 листопада - День телебачення, радіо та зв'язку

  • У міській ДЮСШ відбулося відкриття обласного турніру з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

   Сьогодні, 13 листопада, у Лисичанській міській ДЮСШ проходить обласний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова.

   У змаганнях беруть участь спортсмени з Лисичанська, Біловодська, Старобільська, Попасної, Кремінної, Новопскова та Білолуцька. Судейську бригаду очолює директор міської ДЮСШ, майстер спорту СРСР з греко-римскої боротьби Дмитро Ладік.

  • У Лисичанську обговорили питання співпраці між ВЦА та ГО «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська»

   Сьогодні, 13 листопада, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська, під головуванням заступника керівника ВЦА Максима Головньова, відбулась робоча нарада з питань співпраці ВЦА та громадської організації (ділі — ГО) «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська».

   У заході взяли участь представник ВЦА Андрій Якимчук, начальник УПСЗН Олена Єздакова і начальник відділу обслуговування пільгової категорії громадян УПСЗН Оксана Мірошникова, начальники відділу охорони здоров’я та з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Ігор Бондаренко і Олена Романюк відповідно, а також голова і член ради ГО «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» Ігор Хричов та Віктор Денисенко.

  • Вітаємо переможців міського мистецького онлайн-конкурсу козацьких роїв!

   Знову сцена кипить козацьким життям. Йдуть шкільні зйомки до чергового міського мистецького онлайн-конкурсу козацьких роїв — «Ватра». «Молоді козаки» і «Джури» вправно та завзято звітують про свою роботу, інсценують оригінальні міні-вистави та літературно-музичні композиції патріотичного спрямування, яскраво демонструють українські традиції, обряди, забави. Не обходиться і без влучного гумору та елементів козацького бойового мистецтва.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 11 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника керівника ВЦА міста Лисичанськ Максима Головньова.

  • Стартував міський конкурс професійної майстерності «Вихователь року-2020»

   У листопаді в Лисичанську стартував міський конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року-2020». Щорічне змагання проходить з метою узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду педагогів закладів дошкільної освіти міста, створення можливостей для самореалізації і розкриття творчого потенціалу вихователів закладів дошкільної освіти та підвищення їх статусу.

   За почесне звання «Вихователь року» змагалися 15 найкращих вихователів — представників всіх закладів дошкільної освіти міста.

  • Вітаємо учнів Лисичанської ДМШ № 2 з відзнаками Міжнародного фестивалю-конкурсу!

   Наприкінці жовтня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Таланти України» (м. Харків). Організатором мистецького заходу виступає творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

   За результатами конкурсу у різних вікових категоріях у номінації «Інструментальний жанр. Скрипка» та «Інструментальний жанр. Фортепіано» переможцями стали:

  • У Лисичанську школярі змагалися в інтелектуальній онлайн-грі «Відун»

   Сьогодні, 11 листопада, у Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю, незважаючи на велику віддаленість одне від одного, серед шкільних козацьких роїв вирували дебати та жваве обговорення. В рамках загальновідомої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура») традиційно змагалися «молоді козаки» та «джури» за право носити почесне звання «Відун».

   Близько трьох годин 21 команда вправно демонструвала знання з історичного буття українського козацтва та хизувалися неабиякою обізнаністю щодо сучасних Збройних сил України.

  • Відділ освіти інформує про результати конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

   Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області інформує про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної експертної грошової оцінки ринкової вартості права постійного користування земельними ділянками, який відбувся 9 листопада 2020 року. Конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцем ТОВ «БІНОМ-ГРУП» на проведення незалежної оцінки земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності:

   — земельна ділянка площею 1.3100 га згідно з Витягом з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-4404624542020 від 22.07.2020 кадастровий номер 4411870400:07:003:0072, за адресою 93193, Луганська обл., Новодружеськ, вул. Миру, 45, комунальний заклад «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Лисичанської міської ради Луганської області»;

  • Солістка Лоліта Глотова отримала Диплом ІІІ ступеню на фестивалі «Нова українська пісня -2020»

   7 листопада солістка Лоліта Глотова та молодіжний рок-гурт «Верхня межа» (Палац культури ім. В.М. Сосюри) дистанційно взяли участь у V обласному відкритому фестивалі «Нова українська пісня −2020» (м. Сєвєродонецьк).

   Загалом до конкурсу долучилися професіональні солісти, вокальні гурти, рок-гурти з різних міст України.

   Для участі у фестивалі солістка Лоліта Глотова подала два відеокліпа на пісні «Голубка» та «Хочу жити без війни».

  • Вітаємо учнів та викладачів Новодружеської ДШМ з відзнаками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв!

   7 листопада учні та викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Палаюча зірка» (м. Львів).

   За результатами конкурсу учасники отримали нагороди у номінації «Інструментальне мистецтво»:

   Гран-Прі — тріо викладачів «Елегія» (керівник Сергій Мєнін);

   Гран-Прі — Милана Щербак (викладач Оксана Гришина);

  • У День української писемності та мови лисичани писали Всеукраїнський радіодиктант

   23 роки поспіль 9 листопада тисячі дітей та освітян нашого міста долучаються до святкування Дня української писемності та мови. В закладах освіти проходять мистецькі заходи, що присвячені нашій солов’їній мові, стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

  • Щодо перерахунку житлових субсидій на опалювальний сезон 2020/2021рр.

   Управлінням праці та соціального захисту населення в автоматичному режимі (без звернення громадян) здійснено розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон 2020-2021 рр. (з 1 жовтня по 30 квітня).

   Масовий перерахунок проведений 10078 домогосподарствам, з них на опалювальний період субсидію готівкою призначено 9884 домогосподарствам, в безготівковій формі — 194.

   Субсидію розраховано усім одержувачам, які її отримували протягом неопалювального сезону (травень — вересень 2020 року), в тому числі і особам, у яких на літній період сума субсидії становила 0,00 гривень.

  • Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

   Щиро вітаю вас з професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

   Культура робить людину особистістю та незримою силою формує національну єдність. Завдяки щоденній праці співробітників палаців культури, викладачів мистецьких шкіл, фахівців музейної справи, невтомно збагачуються джерела духовності та краси. Творчий неспокій майстрів народного мистецтва розвиває безцінні скарби національної культурної свідомості.

   Дякую вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість справі створює людям свято, допомагає молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української та світової культури.

   Бажаю вам вдячних шанувальників, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати у життя свої дивовижні ідеї, перетворювати задумане у шедеври. Нехай кожен день вашого життя буде світлим, дарує радість і життєві перемоги.

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

  • Вітаємо лисичанських спортсменів з відзнаками на змаганнях з самбо!

   5 листопада вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у змаганнях серед юніорів в сербському місті Новий Сад, з яких стартував чемпіонат світу з боротьби самбо.

   Загалом до змагань долучилися представники 35 країн світу.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Оголошення про скасування конкурсу

   Оголошення про скасування конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   Відповідно до наказу відділу охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області від 05.11.2020 № 99 «Про припинення проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка» скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   Відділ охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області

  • З 15 листопада вздовж лінії розмежування працюватиме служба Міжнародної медичної допомоги

   З 15 листопада 2020 року на території Луганської області почне діяти служба швидкої допомоги Міжнародної благодійної організації (МБО) «Міжнародна медична допомога». Оперативна зона мобільних бригад невідкладної медичної допомоги — 30 км в обидві стороні від KПBB «Станиця Луганська», KПBB «Щастя» та KПBB «Золоте», та 5 км в глибину від лінії розмежування — «cipа зона».

   Мобільні бригади невідкладної медичної допомоги можна викликати для транспортування хворих, екстреного виклику, виклику в «сірі» зони та інших випадках за єдиним номером 0-800-330-319.

  • Учасники театр-студії «Лімпопо» отримали відзнаки Всеукраїнського конкурсу

   У жовтні учасники народної театр-студії «Лімпопо» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Надія Бражнікова) дистанційно взяли участь у Всеукраїнському театральному конкурсі імені Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків).

   Конкурс відбувся з метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підвищення освітнього рівня режисерів, юних артистів і педагогів, виявлення та заохочення яскравих і талановитих учасників.

  • Вітаємо Валерію Соловйову із здобуттям диплому Лауреата І ступеню на Міжнародному конкурсі!

   18 жовтня учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Валерія Соловйова дистанційно взяла участь у Міжнародному конкурсі «SOZVEZDIYE PODZIMU/GOLD EUROPE 2020».

   Лисичанка змагалася у номінації «Інструментальний жанр, фортепіано» у ІІ віковій категорії.

   За результатами конкурсу Валерія Соловйова нагороджена дипломом Лауреата І ступеню.

  • Олександр Заїка привітав військовослужбовців з Днем ракетних військ і артилерії

    Сьогодні, 3 листопада, керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня ракетних військ і артилерії, що відбувся на базі військової частини.

   Олександр Сергійович привітав особовий склад військової частини з професійним святом та подякував за героїзм, відданість військовому обов’язку та бойову майстерність.

   «Сьогодні ракетні війська і артилерія – основна вогнева міць Збройних Сил, без якої неможливе ефективне протистояння ворогові. Шановні воїни, без ваших професіоналізму та мужності жодна зброя і військова техніка не здатні виконати бойові завдання. Переконаний, ви і надалі виконуватимете конституційний обов'язок із захисту України», - підсумував очільник міста.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у жовтні 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у жовтні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • У Лисичанську школи відновлюють очне навчання

   З 3 листопада школи міста Лисичанська відновлюють свою роботу. Отже учні 1-11 класів навчатимуться у звичайному режимі.

   Зазначимо, що Луганська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій своїм рішенням дозволила відновити освітній процес у закладах загальної середньої освіти за очною формою навчання враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.10.2020 № 40, яким з 00:00 02.11.2020 на території міста Лисичанська встановлено «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки пониження COVID-19.

   Відділ освіти військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська

  • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з відзнаками другого етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

   31 жовтня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у другому етапі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу, який пройшов у місті Запоріжжя.

   Загалом до змагань долучилися спортсмени з Харківської, Луганської, Січеславської, Запорізької, Київської областей.

  • Шановні працівники соціальної сфери!

   Щиро вітаю з професійним святом!

   Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла. Щоденно ви піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід зі скрутної ситуації.

   Низький вам уклін, шановні працівники соціальні сфери, за самовіддану працю, доброту та терпіння, щирість і дбайливе ставлення до людей.

   У цей святковий день бажаю вам невичерпної життєвої енергії та оптимізму, здоров'я і душевного спокою, миру та злагоди, добробуту і сімейного щастя!

   Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА