Свято будинку № 312 по вулиці Октябрьській

У межах міського фестивалю концертно-розважальних програм «Зірки літніх ночей», минулої неділі відбулось свято буд. № 312 по вулиці Октябрьській «Где эта улица, где этот дом…», яке підготували та провели співробітники ПК ім. В.М.Сосюри, за підтримкою благодійного фонду «Благовіст» у м. Лисичанську. На святі вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни – Дикого Г.Н. та Неживого М.Г., робітницю тилу – Дику Г.В. та воїна інтернаціоналіста – Беркута О.Ю. З днем медичного робітника привітали Рапаєва О.В., Шулішову А.І., Бандурову Л.І, Суркову Я.Р. Не забули організатори свята й про заслужених ветеранів праці, жителів цього будинку: Андрущенко В.Я., Богданчук М.М., Овчаренко О.Г., Дем’яненко А.В., Чумаченко А.В. Крім того, з 60-річчям привітали Кучеренко Н.В., Прохоренко В.А., Богданову Т.Я., Рапаєва О.В., Номеровського В.В., Єрьоменко В.І. та Лихачова А.М., які відзначали свої ювілеї у травні-червні 2009 року та відзначатимуть у липні 2009р. Не залишився поза увагою й самий наймолодший мешканець - Марк Шаповаленко. Цім мешканцям будинку були вручені пам’ятні подарунки, а для усіх присутніх звучали музичні вітання від учасників художньої самодіяльності ПК ім. В.М.Сосюри та хореографічна композиція у виконанні танцювального колективу «Етюд». Наприкінці свята слово взяла управдом буд. № 312 – Людмила Шумейко, яка від усіх мешканців вул. Октябрьської висловила подяку за чудове свято, подароване колективом ПК ім. В.М.Сосюри і запросила частіше відвідувати з такими святами їх вулицю.