Володимир Сосюра - легендарна постать нашого міста

Протягом січня у закладах культури відбулась низка заходів до дня народження видатного поета та нашого земляка Володимира Миколайовича Сосюри.

Зокрема, у меморіальному музею ім. В.М. Сосюри відбувся літературний вечір «Він наш поет, він наша слава» для учнів ЗОШ № 4. Під час заходу мова йшла про нелегкий творчій шлях видатного поета-лірика і нашого земляка Володимира Сосюри. Присутні ознайомилися з його ліричною поезією, прослухали вірші у виконанні поета в аудіозапису «Такий я ніжний, такий тривожний» та «Пам’ятаю вишні поспівали», а учасниці художньої самодіяльності ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська декламували вірші поета «Так ніхто не кохав», «Білі акації будуть цвісти», «Люблю весну».

«Я з вами, всім серцем я з вами!»під такою назвою в Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшов урок-екскурсія для учнівської молоді міста, піч час якого присутні ознайомились з експозицією, яка демонструє особисті речі Володимира Сосюри.

Під час заходу організатори зазначили важливість постаті такого масштабу, як Володимир Сосюра, який у своїх віршах прославив наш край.

Нагадаємо, що легендарний вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну» перш за все відображає всю любов і повагу українців до Батьківщини. Любов до неньки — України неможлива без любові до рідного слова. Немає мови — немає народу, нації. Це усвідомлював поет й чимало своїх віршів присвятив рідній мові. У його творах звучить синівська любов до рідного слова, заклик не соромитися, не цуратися материнської мови, любити, берегти і збагачувати її. Володимир Сосюра— талановитий поет-лірик, співець боротьби і кохання, неперевершений майстер чарівного слова.

Відділ культури Лисичанської міської ради