Для малечі провели ігри, спрямовані на вивчення їх основних прав

Минулого тижня команда «Східної правозахисної групи» спільно з партнерами — Лисичанський міський Палац культури, головою ГО «Жіноча правозахисна група» Іриною Нікульніковою, головою ГО «Громадський контроль праці» Вірою Ястребовою розробили і провели інтерактивну анімаційну гру для дітей віком від 6 до 11 років, спрямовану на вивчення дітьми їх основних прав. Захід проходив в рамках проекту «Ефективні механізми захисту прав жінок та дітей, які проживають поблизу лінії розмежування», за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку (офіс в Дніпрі).

Основна мета гри — підвищення рівня правової культури і правової свідомості дітей через інтерактивні форми взаємодії, як альтернатива лекціям.

Інтерактивні ігри були проведені в п’яти дитячих оздоровчих таборах. У Донецькій області — «Берізка», «Перлина Донеччини», «Шахтар», в Луганській області — «Мрія» і «Зоря». Дітям дуже сильно сподобався такий вид інтерактивного навчального процесу. Крім того, подібного роду анімаційні ігри, розвивають комунікативні навички дитини, активізують пізнавальний інтерес і виховують доброзичливе, толерантне ставлення один до одного.

Відділ культури Лисичанської міської ради