У Лисичанську відкрито український розмовний клуб "Думай українською"

В рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», за підтримки Міжнародної організації з міграції уряду Японії, 22 листопада в міському Палаці культури відбулось урочисте відкриття українського розмовного клубу «Думай українською».

Створення українського розмовного клубу — це результат творчої співпраці адміністрації міста та небайдужих до проблеми збереження і розвитку української мови мешканців міста, а також переселенців.

На відкритті клубу були присутні Лада Грановська, головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації, Валентина Бикова, методист Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та майбутні його учасники — переселенці та учнівська молодь мікрорайону.

Директор міського ПК Ганна Рясна привітала всіх з відкриттям українського розмовного клубу, розповіла про необхідність і важливість його утворення, а також торкнулась проблеми збереження і розвитку української мови.

Далі Зінаїда Котова, директор загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 та куратор клубу, ознайомила присутніх з напрямками роботи на наступний місяць і провела перше заняття, під час якого учасники клубу висловлювали свої думки про необхідність існування розмовних клубів.

Відділ культури Лисичанської міської ради