У Лисичанську відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики імені М.І. Германчука

Вчора, 14 березня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики, у якому взяли участь понад 50 учнів закладів освіти м. Лисичанська.

Зазначимо, що олімпіада заснована колективом багатопрофільного ліцею, в знак пам’яті відмінника освіти, Заслуженого вчителя України Миколи Івановича Германчука.

У першому (заочному) етапі, який відбувся у листопаді-грудні 2018 року, взяли участь 11 шкіл міста. За його результатами було визначено 4 команди, які змагалися у фіналі олімпіади, а саме: Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанської спеціалізованої школи № 8, загальноосвітніх шкіл І-ІІІст. № 4 та № 30.

Змагання розпочалося з розминки, під час якої команди відповідали на цікаві питання практичного напрямку, знаходили фізичні несумісності у віршах поетів, обґрунтовували експерименти з фізики.

Після розминки було розпочато «Фізбатл». Учні, що перебували у статусі Доповідача, пропонували своє бачення розв’язання складної фізичної задачі, а Опоненти від кожної команди знаходили «слабкі місця» в аргументах суперників або пропонували своє оригінальне розв’язання задачі.

Запекла інтелектуальна боротьба визначила переможців:

І місце — Лисичанська багатопрофільна гімназія

ІІ місце — Лисичанська спеціалізована школа № 8 та загальноосвітня школа І-ІІІст. № 30.

ІІІ місце — загальноосвітня школа І-ІІІст. № 4.

Зазначимо, що невимушена атмосфера заходу, добірка цікавих вправ і високий рівень організації заходу підвищує зацікавленість у подібних інтелектуальних змаганнях.

Організатор заходу колектив Лисичанського багатопрофільного ліцею отримав щиру подяку від команд-учасників і пропозицію щодо розширення кола його учасників.

За матеріалами Лисичанського методичного центру освіти