Про намір зміни тарифу за адресою: кв. Центральний, буд. № 1

Відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 року № 390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», керівництво КП «Лисичанська ЖЕК № 5» інформує споживачів, які мешкають у житловому будинку за адресою: кв. Центральний, буд. № 1 , щодо наміру здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Для забезпечення безперебійної роботи ліфта у житловому будинку за адресою: кв. Центральний, буд. № 1, є необхідність у зміні тарифу на послуги з утримання будинку з урахуванням витрат на технічне обслуговування ліфта та постачання електроенергії на ліфт.

Середньозважений тариф будинку — 3,641 грн/кв.м.

Перелік послуг та їх вартість — згідно додатків.

Письмові пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 14 календарних днів з дня публікації цієї інформації на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд. 34.

Комунальне підприємство «Лисичанська житлово-комунальна контора № 5»