До уваги суб'єктів господарювання та громадських об'єднань!

Відділом економіки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації проводиться робота щодо розробки проєкту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Лисичанській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки (далі — Програма) відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

Програма розробляється з метою створення передумов для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва в Лисичанській міській територіальній громаді, впровадження на місцевому рівні заходів з дерегуляції бізнесу, запровадження нових ефективних форм співпраці структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та суб’єктів підприємництва на засадах соціального партнерства задля стійкого функціонування і розвитку малого підприємництва та економічного зростання громади, залучення до підприємницької діяльності незайнятого населення та створення нових робочих місць.

Враховуючи положення Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», до основних напрямків Програми передбачається включити:

  • — реалізація державної регуляторної політики у сфері підприємництва;
  • — фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка;
  • — ресурсна, інформаційна та консультаційна підтримка;
  • — формування інфраструктури підтримки підприємництва;
  • — профорієнтаційна підготовка та перепідготовка кадрів для сфери малого і середнього підприємництва;
  • — підтримка суб’єктів малого і середнього підприємництва у сфері підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів та кадрів ведення бізнесу.

З метою повного зображення стану підприємництва в Лисичанській міській територіальній громаді, просимо розглянути зазначені напрямки Програми та до 25 січня 2022 року надати свої пропозиції щодо проблем, які існують,  заважають розвивати власну справу, та можливих шляхів їх вирішення в електронному вигляді на пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або письмовому вигляді на адресу: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, 10, відділ економіки.

Головний розробник програми — відділ економіки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації. Контактний телефон: (06451) 7-32-15.

Відділ економіки Лисичанської міської ВЦА